Muži A Muži B Muži C Muži D Jun. A Liga Muži
Termín | Kategória | Názov | Organizátor (Miesto) |
|
---|---|---|---|---|
september 2020 | ||||
12.09.-13.09.2020 | MA | Turnaj A na Pionierskej | Prvý A turnaj v sezóne 2020/2021 (ŠK Pionierska Bratislava) | Propozície Výsledky |
13.09.-13.09.2020 | MC | 1. Turnaj C v sezóne 2020/2021 | Prvý C turnaj v sezóne (ŠK Pionierska Bratislava) | Propozície Výsledky |
19.09.-19.09.2020 | MB | Turnaj B Fajn Club Záhorská Bystrica | Fajn club / športové centrum (SC FAJN CLUB BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
26.09.-27.09.2020 | DM | 2.liga | Fajn Club Bratislava, | |
26.09.-27.09.2020 | DM1 | 1.liga | IMET Ba, | |
október 2020 | ||||
08.10.-08.10.2020 | JA | Juniorský turnaj | IMET Ba, | |
10.10.-10.10.2020 | MB | Turnaj B Trionfo Prešov | Turnaj B Trionfo Prešov (BALDI KE Košice) | Propozície Výsledky |
10.10.-10.10.2020 | MB | Turnaj B Pohoda Trnava | Sport centrum POHODA Trnava (POHODA Trnava Trnava) | Propozície Výsledky |
18.10.-18.10.2020 | MC | Turnaj C - zrušené! | IMET squash centrum (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Prihl. hráči |
november 2020 | ||||
07.11.-07.11.2020 | MB | Turnaj B Imet Bratislava- zrušený | IMET squash centrum (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Prihl. hráči |
09.11.-21.11.2020 | TV | Virtual COVID CUP 11/2020 | Virtual COVID CUP 11/2020 (Rakety.sk Hlohovec Hlohovec) | Propozície Výsledky |
14.11.-15.11.2020 | DM | 1.liga, 2.liga | ||
18.11.-29.11.2020 | TV | Virtual COVID CUP Východ 11/2020 | Virtual COVID CUP Východ 11/2020 (BALDI KE Košice) | Propozície Výsledky |
21.11.-21.11.2020 | V | Majstrovstvá Slovenska Veteránov 2020 | POHODA Trnava, | |
26.11.-28.11.2020 | MR | IMET Majstrovstvá Slovenska mužov 2020 by Arimex | IMET SQUASH and RELAX CENTRUM, Bratislava (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
28.11.-29.11.2020 | MA | Turnaj A | SC Piešťany, | |
29.11.-29.11.2020 | MC | Turnaj C | SC FAJN CLUB BA, | |
december 2020 | ||||
09.12.-20.12.2020 | MA | Turnaj A Západ | Turnaj A Západ (Rakety.sk Hlohovec Hlohovec) | Propozície Výsledky |
09.12.-20.12.2020 | MA | Turnaj A Východ | Trionfo Prešov (BALDI KE Košice) | Propozície Výsledky |
09.12.-13.12.2020 | SM | IMET PSA | ||
12.12.-12.12.2020 | MRJ | Majstrovstvá Slovenska juniorov 2020 | IMET squash centrum (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Prihl. hráči |
20.12.-20.12.2020 | MC | Turnaj C | ||
január 2021 | ||||
16.01.-16.01.2021 | MB | Turnaj B | IMET SK BA, | |
23.01.-24.01.2021 | DM | 1.liga, 2.liga | ||
30.01.-31.01.2021 | MA | Turnaj A | SC FAJN CLUB BA, | |
31.01.-31.01.2021 | MC | Turnaj C | SC FAJN CLUB BA, | |
február 2021 | ||||
13.02.-13.02.2021 | MB | Turnaj B | BALDI KE, | |
13.02.-13.02.2021 | MB | Turnaj B | SC Piešťany, | |
27.02.-28.02.2021 | MA | Turnaj A | IMET SK BA, | |
28.02.-28.02.2021 | MC | Turnaj C | ||
apríl 2021 | ||||
10.04.-11.04.2021 | MA | Turnaj A | SC FAJN CLUB BA, | |
11.04.-11.04.2021 | MC | Turnaj C | SC FAJN CLUB BA, | |
11.04.-11.04.2021 | MC | Turnaj C | BALDI KE, | |
17.04.-17.04.2021 | MB | Turnaj B | POHODA Trnava, | |
24.04.-25.04.2021 | DM | 1.liga, 2.liga | ||
máj 2021 | ||||
02.05.-02.05.2021 | MC | Turnaj C | ||
10.05.-24.05.2021 | MA | Turnaj A Západ Virtual Máj | Squash centrá IMET, ŠK Pionierska, Pohoda TT, FAJN CLUB, Relaxy Hlohovec, SC Piešťany (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
10.05.-24.05.2021 | MA | Turnaj A Východ Virtual Máj | Trionfo Prešov, Košice (SSQA Bratislava) | Propozície Prihl. hráči |
22.05.-22.05.2021 | DM | FINAL FOUR | ||
jún 2021 | ||||
05.06.-05.06.2021 | MB | Turnaj B | BALDI KE, | |
05.06.-05.06.2021 | MB | Turnaj B ŠK Pionierska Jún | Turnaj B ŠK Pionierska Jún (ŠK Pionierska Bratislava) | Propozície Výsledky |
19.06.-20.06.2021 | MA | Turnaj A IMET Jún | Turnaj A IMET Jún (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
júl 2021 | ||||
17.07.-17.07.2021 | MB | Turnaj B | IMET squash centrum (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
24.07.-25.07.2021 | MA | Turnaj A | IMET squash centrum (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
august 2021 | ||||
01.08.-01.08.2021 | JA | Turnaj U15 juniori | POHODA Trnava, | |
21.08.-22.08.2021 | MA | Turnaj A- ŠK Pionierska | Sport centrum Pionierska (ŠK Pionierska Bratislava) | Propozície Výsledky |
28.08.-28.08.2021 | MB | Turnaj B | B turnaj na Pionierskej (ŠK Pionierska Bratislava) | Propozície Výsledky |
september 2021 | ||||
11.09.-12.09.2021 | MA | Turnaj A Pionierska | Pionierska A turnaj (ŠK Pionierska Bratislava) | Propozície Výsledky |
18.09.-18.09.2021 | MB | Turnaj B | IMET squash centrum (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
25.09.-26.09.2021 | DM | 2.liga | Fajn Club Bratislava, | |
25.09.-26.09.2021 | DM1 | 1.liga | IMET Bratislava, | |
október 2021 | ||||
09.10.-10.10.2021 | MA | Turnaj A | Fajn Club / športové centrum (SC FAJN CLUB BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
23.10.-23.10.2021 | MB | Turnaj B Pohoda Trnava | Sport centrum POHODA Trnava (POHODA Trnava Trnava) | Propozície Výsledky |
24.10.-24.10.2021 | JA | Juniorský turnaj | IMET Ba, | |
30.10.-31.10.2021 | DM | 2.liga | ||
30.10.-31.10.2021 | DM1 | 1.liga | ||
november 2021 | ||||
05.11.-07.11.2021 | MR | IMET Majstrovstvá Slovenska v squashi 2021 | IMET Squash Centrum (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
07.11.-07.11.2021 | MC | Turnaj C - IMET centrum | IMET squash centrum (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
13.11.-13.11.2021 | MRJ | Majstrovstvá Slovenska juniorov 2021 | Majstrovstvá Slovenska juniorov 2021 (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Prihl. hráči |
20.11.-20.11.2021 | MB | Turnaj B IMET Bratislava | Turnaj B IMET Bratislava (Rakety.sk Hlohovec Hlohovec) | Propozície Výsledky |
20.11.-20.11.2021 | MB | Turnaj B IMET Bratislava | Turnaj B IMET Bratislava (Rakety.sk Hlohovec Hlohovec) | Propozície Výsledky |
27.11.-27.11.2021 | V | MS Veteránov 2021- zrušené | Sport centrum POHODA Trnava (POHODA Trnava Trnava) | Propozície Prihl. hráči |
december 2021 | ||||
04.12.-04.12.2021 | MB | Turnaj B | SC FAJN CLUB BA, | |
04.12.-04.12.2021 | MB | Turnaj B Trionfo Prešov- zrušené | Trionfo (BALDI KE Košice) | Propozície Prihl. hráči |
11.12.-12.12.2021 | MA | Turnaj A | SC Piešťany, | |
január 2022 | ||||
15.01.-16.01.2022 | MA | Turnaj A | Fajn Club (SC FAJN CLUB BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
29.01.-29.01.2022 | MB | Turnaj B | Sport centrum Pionierska (ŠK Pionierska Bratislava) | Propozície Výsledky |
február 2022 | ||||
05.02.-06.02.2022 | DM | 2.liga | Námestovo, | |
05.02.-06.02.2022 | DM1 | 1.liga | Rakety.sk Hlohovec, | |
12.02.-12.02.2022 | MB | Turnaj B POHODA Trnava | Sport centrum POHODA Trnava (POHODA Trnava Trnava) | Propozície Výsledky |
26.02.-27.02.2022 | MA | Turnaj A - IMET | IMET squash centrum (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
27.02.-27.02.2022 | MC | Turnaj C - IMET | IMEt centrum (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Prihl. hráči |
marec 2022 | ||||
19.03.-19.03.2022 | MB | Turnaj B FAJN CLUB | Fajn club Športové centrum (SC FAJN CLUB BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
19.03.-19.03.2022 | MB | Turnaj B Trionfo Prešov | Trionfo (BALDI KE Košice) | Propozície Výsledky |
26.03.-27.03.2022 | MA | Turnaj A - Rakety.sk Hlohovec | Turnaj A - Rakety.sk Hlohovec (Rakety.sk Hlohovec Hlohovec) | Propozície Výsledky |
26.03.-26.03.2022 | MC | Turnaj C ŠK PIONIERSKA | C turnaj na Pionierskej (ŠK Pionierska Bratislava) | Propozície Prihl. hráči |
apríl 2022 | ||||
02.04.-03.04.2022 | DM | 2.liga | Prešov, | |
02.04.-03.04.2022 | DM1 | 1.liga | POHODA Trnava, | |
07.04.-09.04.2022 | MR | Majstrovstvá Slovenska mužov a žien 2022 BORY MALL / IMET | Majstrovstvá Slovenska mužov a žien 2022 BORY MALL / IMET (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
23.04.-23.04.2022 | MB | Turnaj B Fajn Club Záhorská Bystrica | Fajn Club (SC FAJN CLUB BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
27.04.-30.04.2022 | EICC | European Men Team Championships 2022 | ||
27.04.-30.04.2022 | EICC | European Women Team Championships 2022 | ||
máj 2022 | ||||
07.05.-07.05.2022 | MB | Turnaj B- Poprad | Dojo Fitness (BALDI KE Košice) | Propozície Výsledky |
07.05.-08.05.2022 | MRJ | Majstrovstvá Slovenska juniorov 2022 | Majstrovvstvá Slovenska Juniorov do 19 rokov (ŠK Pionierska Bratislava) | Propozície Prihl. hráči |
21.05.-21.05.2022 | DM | FINAL FOUR 2.liga | POHODA Trnava, | |
21.05.-21.05.2022 | DM1 | FINAL FOUR 1.liga | POHODA Trnava, | |
28.05.-29.05.2022 | MA | Turnaj A - ŠK Pionierska | Posledný A turnaj v sezóne (ŠK Pionierska Bratislava) | Propozície Výsledky |
september 2022 | ||||
09.09.-11.09.2022 | JME | Welsh Junior Open 2022 | ||
10.09.-11.09.2022 | MA | Turnaj A | Šport centrum Pionierska (ŠK Pionierska Bratislava) | Propozície Výsledky |
17.09.-17.09.2022 | MB | Turnaj B - IMET | IMET centrum (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
21.09.-21.09.2022 | ZA | Ženský turnaj | Ženský turnaj (ŠK Pionierska Bratislava) | Propozície Prihl. hráči |
23.09.-25.09.2022 | JME | Danish Junior Open 2022 | ||
24.09.-25.09.2022 | DM | 2.liga | Take IT Košice, | |
24.09.-25.09.2022 | DM1 | 1.liga | No Stroke Bratislava, | |
30.09.-02.10.2022 | JM | Slovak Junior Open 2022 | ||
október 2022 | ||||
06.10.-09.10.2022 | JM | Nordic Junior Open 2022 | ||
08.10.-08.10.2022 | MB | Turnaj B | SPORT CENTRUM POHODA TRNAVA (POHODA Trnava Trnava) | Propozície Výsledky |
15.10.-16.10.2022 | MA | Turnaj A | Fajn Club (SC FAJN CLUB BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
16.10.-16.10.2022 | JA | Turnaj Juniori | Fajn Club (SC FAJN CLUB BA Bratislava) | Propozície Prihl. hráči |
november 2022 | ||||
04.11.-06.11.2022 | JM | Belgian Junior Open 2022 | ||
05.11.-06.11.2022 | DM | 2.liga | 1. SK Devín, | |
05.11.-06.11.2022 | DM1 | 1.liga | Fajn Club Bratislava, | |
11.11.-13.11.2022 | JM | Polish Junior Open 2022 | ||
12.11.-12.11.2022 | MB | Turnaj B Fajn Club | Fajn Club (SC FAJN CLUB BA Bratislava) | Propozície Prihl. hráči |
18.11.-20.11.2022 | JM | Irish Junior Open 2022 | ||
19.11.-20.11.2022 | MA | Turnaj A | IMET SQUASH CENTRUM (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
20.11.-20.11.2022 | JA | Turnaj Juniori | IMET SQUASH CENTRUM (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Prihl. hráči |
26.11.-26.11.2022 | V | Majstrovstvá Slovenska Veteránov | SPORT CENTRUM POHODA TRNAVA (POHODA Trnava Trnava) | Propozície Prihl. hráči |
december 2022 | ||||
01.12.-04.12.2022 | JM | Swiss Junior Open 2022 | ||
02.12.-03.12.2022 | OST | KURZ ROZHODCOV III. TRIEDY | SSQA, | |
03.12.-03.12.2022 | MB | Turnaj B- kapustnica Cup:) ŠK Pionierska | B turnaj kapustnica cup ŠK Pionierska (ŠK Pionierska Bratislava) | Propozície Výsledky |
03.12.-03.12.2022 | MB | Turnaj B Trionfo Prešov | Trionfo spots club (BALDI KE Košice) | Propozície Výsledky |
10.12.-11.12.2022 | MA | A - Turnaj, Zilina | B-park Zilina (B-PARK ACADEMY Žilina) | Propozície Výsledky |
11.12.-11.12.2022 | JA | Turnaj Juniori - Zilina | B-park Zilina (B-PARK ACADEMY Žilina) | Propozície Prihl. hráči |
16.12.-18.12.2022 | VM | Slovakian Masters Open 2022 | ||
28.12.-30.12.2022 | JM | Scottish Junior Open 2022 | ||
január 2023 | ||||
04.01.-04.01.2023 | JM | British Junior Open 2023 | ||
14.01.-14.01.2023 | MB | Turnaj B | Turnaj B IMET (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
19.01.-22.01.2023 | JM | Czech Junior Open 2023 | ||
21.01.-22.01.2023 | MA | Turnaj A | Fajn Club (SC FAJN CLUB BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
február 2023 | ||||
04.02.-05.02.2023 | DM | 2.liga | Pionierska Bratislava, | |
04.02.-05.02.2023 | DM1 | 1.liga | POHODA Trnava, | |
11.02.-11.02.2023 | MB | Turnaj B Pohoda Trnava- zrušný | SPORT CENTRUM POHODA TRNAVA (POHODA Trnava Trnava) | Propozície Prihl. hráči |
16.02.-19.02.2023 | JM | French Junior Open | ||
23.02.-26.02.2023 | JM | German Junior Open | ||
25.02.-26.02.2023 | MA | Turnaj A IMET CUP | Imet squash & relax centrum (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
26.02.-26.02.2023 | JA | Turnaj Juniori | Imet Junior CUP (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Prihl. hráči |
marec 2023 | ||||
03.03.-05.03.2023 | JM | Austrian Junior Open 2023 | ||
04.03.-05.03.2023 | OST | Sústredenie Juniori | POHODA Trnava, | |
11.03.-11.03.2023 | MB | Turnaj B Trionfo Prešov | Trionfo Sport Club (BALDI KE Košice) | Propozície Výsledky |
11.03.-11.03.2023 | MB | Turnaj B Fajn Club Ba | Fajn Club (SC FAJN CLUB BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
16.03.-18.03.2023 | MR | CDESK Majstrovstvá Slovenska mužov a žien 2023 by IMET | CDESK Majstrovstvá Slovenska mužov a žien by Imet (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
18.03.-18.03.2023 | MRJ | Majstrovstvá Slovenska juniorov 2023 | Imet Majstrovstvá Slovenska juniorov 2023 (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Prihl. hráči |
24.03.-26.03.2023 | JM | Norwegian Junior Open 2023 | ||
apríl 2023 | ||||
01.04.-02.04.2023 | DM | 2.liga | Námestovo, | |
01.04.-02.04.2023 | DM1 | 1.liga | IMET Bratislava, | |
12.04.-15.04.2023 | EICC | European Men/Women Team Championships 2023 | ||
22.04.-22.04.2023 | MB | Turnaj B | Turnaj B (ŠK Pionierska Bratislava) | Propozície Výsledky |
29.04.-30.04.2023 | MA | Turnaj A IMET CUP | Imet CUP (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
30.04.-30.04.2023 | JA | Turnaj Juniori IMET | Turnaj Juniori IMET (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Prihl. hráči |
máj 2023 | ||||
06.05.-06.05.2023 | MB | Turnaj B IMET | Imet B CUP (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
11.05.-14.05.2023 | JM | European Junior U15/U17 Team Championships 2023 | ||
13.05.-13.05.2023 | DM | FINAL FOUR | IMET Bratislava, | |
13.05.-13.05.2023 | DM1 | FINAL FOUR | IMET Bratislava, | |
20.05.-21.05.2023 | MA | Turnaj A | záverečný A turnaj sezóny 2022/2023 (ŠK Pionierska Bratislava) | Propozície Výsledky |
27.05.-27.05.2023 | V | Majstrovstvá Slovenska Veteránov | SPORT CENTRUM POHODA TRNAVA (POHODA Trnava Trnava) | Propozície Prihl. hráči |
september 2023 | ||||
09.09.-09.09.2023 | MB | Turnaj B | ||
23.09.-24.09.2023 | MA | Prvý A turnaj v sezóne! | Prvý A turnaj v sezóne (ŠK Pionierska Bratislava) | Propozície Výsledky |
24.09.-24.09.2023 | JA | Prvý Turnaj Juniori v sezóne:) | Prvý juniorský turnaj v sezóne! (ŠK Pionierska Bratislava) | Propozície Prihl. hráči |
29.09.-01.10.2023 | JM | Slovak Junior Open 2023 | IMET Bratislava, | |
október 2023 | ||||
05.10.-08.10.2023 | JM | Nordic Junior Open 2023 | ||
07.10.-08.10.2023 | DM | 2.liga | Trionfo Prešov, | |
07.10.-08.10.2023 | DM1 | 1.liga | Fajn Club Bratislava, | |
13.10.-15.10.2023 | JM | Hungarian Junior Open 2023 | ||
21.10.-21.10.2023 | JA | Turnaj Juniori Fajn Club | Fajn Club Bratislava (SC FAJN CLUB BA Bratislava) | Propozície Prihl. hráči |
21.10.-22.10.2023 | MA | Turnaj A | Fajn club (SC FAJN CLUB BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
28.10.-28.10.2023 | MB | Turnaj B Pohoda Trnava | SPORT CENTRUM POHODA TRNAVA (POHODA Trnava Trnava) | Propozície Výsledky |
november 2023 | ||||
02.11.-05.11.2023 | JM | Belgium Junior Open 2023 | ||
09.11.-12.11.2023 | JM | Polish Junior Open 2023 | ||
11.11.-11.11.2023 | MB | Turnaj B IMET | Imet CUP (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
18.11.-19.11.2023 | MA | Turnaj A | Imet CUP (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
19.11.-19.11.2023 | JA | Turnaj Juniori | ||
22.11.-22.11.2023 | JA | Turnaj Juniori | ||
25.11.-26.11.2023 | DM | 2.liga | Fajn Club Bratislava, | |
25.11.-26.11.2023 | DM1 | 1.liga | ŠK Pionierska Bratislava, | |
december 2023 | ||||
01.12.-03.12.2023 | VM | Slovakian Masters Open 2023 | IMET Bratislava, | |
02.12.-02.12.2023 | MB | Turnaj B "Kapustnica cup" | ŠK Pionierska (ŠK Pionierska Bratislava) | Propozície Výsledky |
09.12.-10.12.2023 | MA | Turnaj A | Fajn Club (SC FAJN CLUB BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
10.12.-10.12.2023 | JA | Turnaj Juniori | Fajn club (SC FAJN CLUB BA Bratislava) | Propozície Prihl. hráči |
16.12.-16.12.2023 | MB | Turnaj B - Prešov + Kapustnica | Trionfo Sport (BALDI KE Košice) | Propozície Výsledky |
január 2024 | ||||
13.01.-13.01.2024 | JA | Turnaj Juniori - Pionierska | Prvý juniorský turnaj v roku 2024 (ŠK Pionierska Bratislava) | Propozície Prihl. hráči |
13.01.-14.01.2024 | MA | Turnaj A - Memoriál Mirka Cellera | Memoriál Mirka Cellera (ŠK Pionierska Bratislava) | Propozície Výsledky |
18.01.-21.01.2024 | JM | Czech Junior Open 2023 | ||
20.01.-20.01.2024 | MB | Turnaj B | Fajn club (SC FAJN CLUB BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
február 2024 | ||||
03.02.-04.02.2024 | DM | 2.liga | Námestovo, | |
03.02.-04.02.2024 | DM1 | 1.liga | POHODA Trnava, | |
17.02.-17.02.2024 | MB | Turnaj B - Trnava (turnaj zrušený, iba 3 prihlásení) | SPORT CENTRUM POHODA TRNAVA (POHODA Trnava Trnava) | Propozície Prihl. hráči |
17.02.-17.02.2024 | MB | Turnaj B - Prešov | Trionfo Sport Club (BALDI KE Košice) | Propozície Výsledky |
22.02.-25.02.2024 | JM | German Junior Open 2023 | ||
24.02.-25.02.2024 | MA | Turnaj A | Imet CUP (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
25.02.-25.02.2024 | JA | Turnaj Juniori | Imet Junior CUP (IMET SK BA Bratislava) | Propozície Prihl. hráči |
marec 2024 | ||||
01.03.-03.03.2024 | JM | Austrian Junior Open 2023 | ||
15.03.-17.03.2024 | MR | Majstrovstvá Slovenska mužov a žien 2024 | Majstrovstvá Slovenska v squashi (ŠK Pionierska Bratislava) | Propozície Výsledky |
16.03.-16.03.2024 | MRJ | Majstrovstvá Slovenska juniorov 2024 | Majstrostvá Slovenska v squashi- juniori (ŠK Pionierska Bratislava) | Propozície Prihl. hráči |
23.03.-23.03.2024 | MB | Turnaj B | Fajn club Športové centrum (SC FAJN CLUB BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
apríl 2024 | ||||
05.04.-07.04.2024 | JM | Bulgarian Junior Open 2023 | ||
13.04.-14.04.2024 | DM | 2.liga | BAR BAR Skalica, | |
13.04.-14.04.2024 | DM1 | 1.liga | IMET Bratislava, | |
20.04.-20.04.2024 | MB | Turnaj B | B turnaj (ŠK Pionierska Bratislava) | Propozície Výsledky |
27.04.-27.04.2024 | JA | Turnaj Juniori | Fajn club (SC FAJN CLUB BA Bratislava) | Propozície Prihl. hráči |
27.04.-28.04.2024 | MA | Rozlúčka s Fajnom - A turnaj | Fajn club (SC FAJN CLUB BA Bratislava) | Propozície Výsledky |
máj 2024 | ||||
08.05.-11.05.2024 | JM | European mix team U15 a U17 | ||
11.05.-11.05.2024 | MB | Turnaj B | IMET SK BA, | |
18.05.-18.05.2024 | DM1 | FINAL FOUR | ||
25.05.-26.05.2024 | MA | Záverečný turnaj Sezóny | Záverečný A turnaj na Pionierskej (ŠK Pionierska Bratislava) | Propozície Prihl. hráči |
26.05.-26.05.2024 | JA | Turnaj Juniori | Záverečný turnaj juniorov (ŠK Pionierska Bratislava) | Propozície Prihl. hráči |
jún 2024 | ||||
01.06.-01.06.2024 | V | Majstrovstvá Slovenska Veteránov |
2019
Táto sekcia je určená pre registrované hráče a kluby.
Po prihlásení hráča je možné hlásiť sa na turnaje a žiadať o prestupy a hosťovania.Kapitáni družstiev tu zadávajú výsledky ligy. Pre vygenerovanie prístupových údajov, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po prihlásení klubu je možné vytvárať registrácie klubu pre aktuálnu sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, súpisky), žiadať o organizáciu turnajov, zadávať propozicie turnajov, potvrzovať prestupy a hosťovania hráčov, zadávať výsledky z ligy a turnajov. Pre vygenerovanie prístupových údajov, kontaktujte, prosím, asociáciu.