Ročník: 1976
Klub: FAJN CLUB BA
Družstvo:
Registračné číslo: 2261
| Datum | Poradie | Body | Liga | Turnaje | ||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.02.2024 | 122 | (-14) | 12 | (-9.75) | ||
| 01.01.2024 | 108 | (3) | 21.75 | (0) | ||
| 01.12.2023 | 111 | (-25) | 21.75 | (-17) | ||
| 01.11.2023 | 86 | (-7) | 38.75 | (0) | ||
| 01.10.2023 | 79 | (0) | 38.75 | (0) | ||
| 01.09.2023 | 79 | (0) | 38.75 | (0) | ||
| 01.06.2023 | 79 | (-3) | 38.75 | (0) | ||
| 01.05.2023 | 76 | (2) | 38.75 | (0) | ||
| 01.04.2023 | 78 | (1) | 38.75 | (0) | ||
| 01.03.2023 | 79 | (0) | 38.75 | (-1) | ||
| 01.02.2023 | 79 | (4) | 39.75 | (9.75) | ||
| 01.01.2023 | 83 | (-2) | 30 | (0) | ||
| 01.12.2022 | 81 | (24) | 30 | (17) | ||
| jan | feb | mar | apr | máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| jan | feb | mar | apr | máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 108 | 122 | 2024 | ||||||||||
| 2023 | 83 | 79 | 79 | 78 | 76 | 79 | 79 | 79 | 86 | 111 | 2023 | ||
| 2022 | 119 | 108 | 106 | 104 | 100 | 103 | 98 | 105 | 81 | 2022 | |||
| 2021 | 100 | 97 | 98 | 98 | 98 | 134 | 127 | 126 | 2021 | ||||
| 2020 | 155 | 156 | 128 | 120 | 128 | 125 | 129 | 91 | 94 | 2020 | |||
| 2019 | 128 | 129 | 133 | 155 | 155 | 155 | 155 | 2019 | |||||
| 2018 | 94 | 93 | 90 | 92 | 94 | 98 | 104 | 106 | 108 | 2018 | |||
| 2017 | 123 | 112 | 122 | 123 | 104 | 106 | 99 | 97 | 115 | 2017 | |||
| 2016 | 160 | 120 | 2016 |
| súper | výsledok | za súpera | body | zápas |
|---|---|---|---|---|
| 2.liga, 04.02.2024 | Body celkom: 0 | |||
| Michal Matuška | 0 : 3 | 0 | 0 | |
| 2.liga, 03.02.2024 | Body celkom: 0 | |||
| Juraj Tekel | 0 : 3 | 0 | 0 | |
| Ladislav Frenkel | 0 : 3 | 0 | 0 | |
| Anton Pindiak | 1 : 3 | 0 | 0 | |
| 2.liga, 02.04.2023 | Body celkom: 0 | |||
| Jaroslav Kaščák | 1 : 3 | 0 | 0 | |
| 2.liga, 01.04.2023 | Body celkom: 0 | |||
| Edo Vaňo | 1 : 3 | 0 | 0 | |
| Adam Sorkovský | 0 : 3 | 0 | 0 | |
| 2.liga, 05.02.2023 | Body celkom: 0 | |||
| Peter Skladaný | 1 : 3 | 0 | 0 | |
| 2.liga, 04.02.2023 | Body celkom: 4 | |||
| Tomáš Kuchárik | 3 : 1 | 0 | 4 | |
| Jaroslav Kaščák | 3 : 0 | 0 | 4 | |
| Jaroslav Ferenc | 2 : 3 | 0 | 0 | |
| Dezider Meško | 3 : 0 | 0 | 4 | |
| 2.liga, 05.11.2022 | Body celkom: 10 | |||
| Tibor Alexík | 3 : 0 | 0 | 10 | |
| Lukáš Boček | 2 : 3 | 0 | 0 | |
| Peter Somora | 3 : 2 | 0 | 7 | |
| Norbert Paňko | 2 : 3 | 0 | 0 | |
| 2.liga, 24.09.2022 | Body celkom: 0 | |||
| Michal Matuška | 2 : 3 | 0 | 0 | |
| Jaroslav Ferenc | 0 : 3 | 0 | 0 | |
| Michal Pavlík | 2 : 3 | 0 | 0 | |
| 2.liga, 06.02.2022 | Body celkom: 5 | |||
| Vlado Hušek | 3 : 0 | 0 | 5 | |
| Tomáš Kuchárik | 3 : 0 | 0 | 3 | |
| 2.liga, 05.02.2022 | Body celkom: 5 | |||
| Vladimír Raytchev | 0 : 3 | 0 | 0 | |
| Jakub Czáni | 3 : 1 | 0 | 5 | |
| 2.liga, 31.10.2021 | Body celkom: 5 | |||
| Tibor Bitter | 3 : 0 | 0 | 5 | |
| 2.liga, 30.10.2021 | Body celkom: 0 | |||
| Dominik Janda | 1 : 3 | 0 | 0 | |
| Bye | 3 : 0 | 0 | 0 | |
| 2.liga, 26.09.2021 | Body celkom: 0 | |||
| Heňa Lokšová | 0 : 3 | 0 | 0 | |
| David Labík | 0 : 3 | 0 | 0 | |
| 2.liga, 25.09.2021 | Body celkom: 0 | |||
| Ladislav Frenkel | 0 : 3 | 0 | 0 | |
| 2.liga, 27.09.2020 | Body celkom: 4 | |||
| Štefan Záň | 3 : 0 | 0 | 4 | |
| 2.liga, 26.09.2020 | Body celkom: 4 | |||
| Dezider Meško | 3 : 0 | 0 | 3 | |
| Michal Pavlík | 3 : 0 | 0 | 4 | |
| 2.liga, 25.01.2020 | Body celkom: 3 | |||
| Vlado Hušek | 3 : 0 | 0 | 3 | |
| Milan Danči | 1 : 3 | 0 | 0 | |
| 1.liga, 03.11.2019 | Body celkom: 0 | |||
| Linda Hrúziková | 0 : 3 | 0 | 0 | |
| Pablo Carrera | 0 : 3 | 0 | 0 | |
| 2.liga, 28.09.2019 | Body celkom: 5 | |||
| Tomáš Kuchárik | 3 : 0 | 0 | 5 | |
| 1.liga 2018/2019 2.kolo, 17.11.2018 | Body celkom: 3 | |||
| Rastislav Repka | 0 : 3 | 0 | 0 | |
| Dušan Richtárik | 3 : 0 | 3 | 0 | |
| Róbert Schmidt | 0 : 3 | 0 | 0 | |
| 1.liga 2018/2019 1.kolo, 06.10.2018 | Body celkom: 4 | |||
| Pavol Bozogáň | 0 : 3 | 0 | 0 | |
| Kamil Bočkay | 3 : 0 | 4 | 0 | |
| Janko Kořista | 1 : 3 | 0 | 0 | |
| 2.liga 2017/2018 4.kolo, 07.04.2018 | Body celkom: 7 | |||
| Martin Lizúch | 3 : 0 | 3 | 0 | |
| Jozef Prievozník | 1 : 3 | 0 | 0 | |
| Jozef Gajdoš | 3 : 1 | 3 | 0 | |
| Jakub Kristl | 2 : 3 | 0 | 0 | |
| Anton Pindiak | 3 : 0 | 1 | 0 | |
| 2.liga 2017/2018 1.kolo, 30.09.2017 | Body celkom: 9 | |||
| Marek Sýkora | 3 : 0 | 4 | 0 | |
| Vlado Vanko | 0 : 3 | 0 | 0 | |
| Jozef Prievozník | 3 : 1 | 4 | 0 | |
| Matúš Vecel | 3 : 0 | 1 | 0 | |
| 2.liga 2016/2017 4.kolo, 01.04.2017 | Body celkom: 7 | |||
| Tomáš Pajta | 3 : 1 | 1 | 0 | |
| René Vozárik | 3 : 2 | 3 | 0 | |
| Matúš Kaleta | 3 : 0 | 3 | 0 | |
| 2.liga 2016/2017 2.kolo, 26.11.2016 | Body celkom: 9 | |||
| Marek Pjenčák | 3 : 0 | 3 | 0 | |
| Martin Novák | 3 : 2 | 3 | 0 | |
| Peter Záň | 3 : 0 | 3 | 0 | |
| František Kráľ | 0 : 3 | 0 | 0 | |
| Tomáš Jutka | 1 : 3 | 0 | 0 | |
| 2.liga 2016/2017 1.kolo, 08.10.2016 | Body celkom: 6 | |||
| Ján Batuna | 3 : 0 | 3 | 0 | |
| Ladislav Barkoci | 2 : 3 | 0 | 0 | |
| Matúš Kaleta | 3 : 0 | 3 | 0 | |
2019
Táto sekcia je určená pre registrované hráče a kluby.
Po prihlásení hráča je možné hlásiť sa na turnaje a žiadať o prestupy a hosťovania.Kapitáni družstiev tu zadávajú výsledky ligy. Pre vygenerovanie prístupových údajov, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po prihlásení klubu je možné vytvárať registrácie klubu pre aktuálnu sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, súpisky), žiadať o organizáciu turnajov, zadávať propozicie turnajov, potvrzovať prestupy a hosťovania hráčov, zadávať výsledky z ligy a turnajov. Pre vygenerovanie prístupových údajov, kontaktujte, prosím, asociáciu.