Profil hráča

Lukáš Boček

Ročník: 1979
Klub: 1.SK Devín
Družstvo: 1. Sk Devin
Registračné číslo: 2341

umiestnenia

Aktuálne umíestnenie v rebríčku mužov: 19.
Najlepšie umíestnenie v rebríčku mužov: 17. (05/2023)

Pohyb na rebríčku

DatumPoradieBodyLigaTurnaje
01.02.2024 19 (2) 388.5 (26.25)
01.01.2024 21 (-1) 362.25 (3.25)
01.12.2023 20 (3) 359 (20.75)
01.11.2023 23 (-1) 338.25 (15)
01.10.2023 22 (-1) 323.25 (-10.5)
01.09.2023 21 (0) 333.75 (0)
01.06.2023 21 (-4) 333.75 (-20.25)
01.05.2023 17 (1) 354 (5.5)
01.04.2023 18 (2) 348.5 (33.75)
01.03.2023 20 (4) 314.75 (8.5)
01.02.2023 24 (-1) 306.25 (8.5)
01.01.2023 23 (0) 297.75 (-16.25)
01.12.2022 23 (5) 314 (5.5)

Vývoj na rebríčku

Body v rebríčku

janfebmaraprmájjúnjúlaugsepoktnovdec
65.7515.5062.0062.0023.000.000.000.0040.7552.7529.00

História v rebríčku

janfebmaraprmájjúnjúlaugsepoktnovdec
202421192024
2023232420181721212223202023
20223335283331302828232022
202158575253454342392021
202011911910498104898383842020
20191091161191191191192019

Zoznam zápasov

súpervýsledokza súperabodyzápas
 Turnaj A, 24.02.2024
Poradie: 
Body za poradie:
0
Body za súpera:
0
Body celkom:
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 64.
 2.liga, 04.02.2024 Body celkom:
0
Richard Taranda 0 : 3 0 0
 2.liga, 03.02.2024 Body celkom:
6
Peter Somora 3 : 1 0 4
Michal Vilem 3 : 1 0 6
 Turnaj B, 20.01.2024
Poradie: 11
Body za poradie:
15
Body za súpera:
2.5
Body celkom:
17.5
Emanuel Tesař 2 : 1 1 0 11. - 12.
Peter Kmety 1 : 2 0 0 9. - 12.
Roman Hrušecký 2 : 1 1.5 0 9. - 16.
Richard Taranda 0 : 3 0 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Turnaj A - Memoriál Mirka Cellera, 13.01.2024
Poradie: 14
Body za poradie:
53.75
Body za súpera:
12
Body celkom:
65.75
Martin Beňo 1 : 3 0 0 13. - 14.
Peter Danko 3 : 0 wo. 0 0 13. - 16.
Andrej Královič 0 : 3 0 0 9. - 16.
Michal Potecký 0 : 3 0 0 1. - 16.
Peter Jánošík 3 : 2 12 0 1. - 32.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 64.
 Turnaj A, 09.12.2023
Poradie: 26
Body za poradie:
14.25
Body za súpera:
1.5
Body celkom:
15.75
Ladislav Frenkel 0 : 3 0 0 25. - 26.
Juraj Celler 3 : 1 1.5 0 25. - 28.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 25. - 32.
Lucia Eckerova 1 : 3 0 0 17. - 32.
Michal Potecký 0 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj B "Kapustnica cup", 02.12.2023
Poradie: 8
Body za poradie:
20
Body za súpera:
9
Body celkom:
29
Ladislav Barkoci 1 : 2 0 0 7. - 8.
Matej Tunega 0 : 2 0 0 5. - 8.
Dominik Janda 0 : 3 0 0 štvrťfinále
Peter Skladaný 3 : 1 9 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Turnaj B IMET, 11.11.2023
Poradie: 3
Body za poradie:
33
Body za súpera:
19.75
Body celkom:
52.75
Oliver Stanley 3 : 0 3.75 0 3. - 4.
Marek Kubiček 0 : 3 0 0 semifinále
Ľubomír Budinský 3 : 1 12 0 štvrťfinále
David Lawrence 3 : 0 4 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Turnaj B Pohoda Trnava, 28.10.2023
Poradie: 15
Body za poradie:
14.75
Body za súpera:
4
Body celkom:
18.75
Roman Ralbovský 2 : 0 wo. 0 0 15. - 16.
Roman Hrušecký 1 : 2 0 0 13. - 16.
Igor Šťastný 1 : 2 0 0 9. - 16.
Peter Amzler 0 : 3 0 0 1. - 16.
Juraj Celler 3 : 1 4 0 1. - 32.
 Turnaj A, 21.10.2023
Poradie: 20
Body za poradie:
37.5
Body za súpera:
3.25
Body celkom:
40.75
Roman Ralbovský 0 : 3 0 0 19. - 20.
Peter Lacko 1 : 3 0 0 17. - 20.
Marián Hrnčiar 3 : 1 2.25 0 17. - 24.
Tomáš Trutz 3 : 1 1 0 17. - 32.
Michal Pavlík 0 : 3 0 0 1. - 32.
 Prvý A turnaj v sezóne!, 23.09.2023
Poradie: 23
Body za poradie:
33.25
Body za súpera:
4.5
Body celkom:
37.75
Ján Bánoci 3 : 0 3 0 23. - 24.
Peter Kmety 0 : 3 0 0 21. - 24.
Klára Kohlerová 0 : 3 0 0 17. - 24.
Peter Lacko 3 : 1 1.5 0 17. - 32.
Ladislav Barkoci 0 : 3 0 0 1. - 32.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 64.
 Turnaj B IMET, 06.05.2023
Poradie: 6
Body za poradie:
23
Body za súpera:
0
Body celkom:
23
Marek Kubiček 0 : 2 0 0 5. - 6.
Jakub Budinsky 2 : 0 wo. 0 0 5. - 8.
Peter Kmety 2 : 3 0 0 štvrťfinále
Daniel Ontong 3 : 0 0 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Turnaj B, 22.04.2023
Poradie: 6
Body za poradie:
23
Body za súpera:
10
Body celkom:
33
Oliver Stanley 0 : 2 0 0 5. - 6.
Roman Ralbovský 2 : 1 1 0 5. - 8.
Dominik Janda 0 : 3 0 0 štvrťfinále
Peter Kmety 3 : 1 9 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 2.liga, 02.04.2023 Body celkom:
4
Róbert Hodál 3 : 0 0 4
 2.liga, 01.04.2023 Body celkom:
15
Matej Tunega 3 : 2 0 15
Jaroslav Ferenc 3 : 1 0 6
Tomáš Kucharik 3 : 1 0 4
 CDESK Majstrovstvá Slovenska mužov a žien 2023 by , 16.03.2023
Poradie: 23
Body za poradie:
59
Body za súpera:
3
Body celkom:
62
David Labík 3 : 0 wo. 0 0 23. - 24.
Tomáš Fecák 1 : 3 0 0 21. - 24.
Tomáš Jutka 0 : 3 0 0 17. - 24.
Adam Sorkovský 3 : 2 3 0 17. - 32.
Peter Danko 0 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj B Fajn Club Ba, 11.03.2023
Poradie: 8
Body za poradie:
20
Body za súpera:
0
Body celkom:
20
Roman Ralbovský 0 : 2 0 0 7. - 8.
Norbert Paňko 0 : 2 0 0 5. - 8.
Peter Jánošík 2 : 3 0 0 štvrťfinále
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 16.
 Turnaj A IMET CUP, 25.02.2023
Poradie: 29
Body za poradie:
13.25
Body za súpera:
2.25
Body celkom:
15.5
Pavel  Hrivnák 3 : 0 wo. 0 0 29. - 30.
Peter Jánošík 3 : 0 2.25 0 29. - 32.
Max Gál 1 : 3 0 0 25. - 32.
Ľubomír Budinský 1 : 3 0 0 17. - 32.
Tomáš Vittek 0 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj B, 14.01.2023
Poradie: 6
Body za poradie:
23
Body za súpera:
16.5
Body celkom:
39.5
Michal Novomeský 0 : 2 0 0 5. - 6.
Ladislav Barkoci 2 : 1 1.5 0 5. - 8.
Ľubomír Grosiar 0 : 3 0 0 štvrťfinále
Róbert  Tubler 3 : 2 9 0 1. - 16.
Jakub Kristl 3 : 2 6 0 1. - 32.
 Turnaj B- kapustnica Cup:) ŠK Pionierska, 03.12.2022
Poradie: 10
Body za poradie:
18.5
Body za súpera:
7.25
Body celkom:
25.75
Andrej Královič 0 : 2 0 0 9. - 10.
Ladislav Tubler 2 : 1 1 0 9. - 12.
Vladimír Raytchev 2 : 1 2.25 0 9. - 16.
Michal Vilem 2 : 3 0 0 1. - 16.
Peter Amzler 3 : 2 4 0 1. - 32.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 64.
 Turnaj A - IMET Bratislava, 19.11.2022
Poradie: 21
Body za poradie:
10.75
Body za súpera:
3.25
Body celkom:
14
Ladislav Frenkel 3 : 0 2.25 0 21. - 22.
Roman Hrušecký 3 : 0 1 0 21. - 24.
Michal Vilem 0 : 3 0 0 17. - 24.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 17. - 32.
Tomáš Vittek 0 : 3 0 0 1. - 32.
 2.liga, 05.11.2022 Body celkom:
10
Tomáš Koctur 3 : 1 0 4
Tibor Alexík 3 : 0 0 10
Michal Vilem 2 : 3 0 0
Marek Leporis 3 : 2 0 4
Heňa Lokšová 0 : 3 0 0
 Turnaj A, 15.10.2022
Poradie: 12
Body za poradie:
22
Body za súpera:
3.75
Body celkom:
25.75
Michal Vilem 0 : 3 0 0 11. - 12.
Andrej Královič 0 : 3 0 0 9. - 12.
Peter Páva 3 : 1 3.75 0 9. - 16.
Martin Beňo 0 : 3 0 0 1. - 16.
 Turnaj A, 10.09.2022
Poradie: 11
Body za poradie:
34
Body za súpera:
14.25
Body celkom:
48.25
Matej Tunega 3 : 0 3 0 11. - 12.
Lukáš Gašparík 1 : 3 0 0 9. - 12.
Ladislav Barkoci 3 : 1 2.25 0 9. - 16.
Peter Šiška 0 : 3 0 0 1. - 16.
Jozef Šafár 3 : 0 9 0 1. - 32.
 Turnaj A - ŠK Pionierska, 28.05.2022
Poradie: 19
Body za poradie:
40.25
Body za súpera:
3
Body celkom:
43.25
Róbert  Tubler 3 : 1 2.25 0 19. - 20.
Vladimír Raytchev 0 : 3 0 0 17. - 20.
Jakub Budinsky 3 : 0 wo. 0 0 17. - 24.
  3 : 1 0.75 0 17. - 32.
Martin Beňo 0 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj B Fajn Club Záhorská Bystrica, 09.04.2022
Poradie: 4
Body za poradie:
27
Body za súpera:
6
Body celkom:
33
Tomáš Vittek 1 : 3 0 0 3. - 4.
Dušan Lorinčík 0 : 3 0 0 semifinále
Peter Skladaný 3 : 2 6 0 štvrťfinále
  3 : 2 0 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Majstrovstvá Slovenska mužov a žien 2022 BORY MALL, 07.04.2022
Poradie: 24
Body za poradie:
53.5
Body za súpera:
3
Body celkom:
56.5
Ľubomír Budinský 0 : 3 0 0 23. - 24.
Tomáš Fecák 0 : 3 0 0 21. - 24.
Štefan Hudák 0 : 3 0 0 17. - 24.
Tomáš Vittek 3 : 1 3 0 17. - 32.
Peter Páva 0 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj A - Rakety.sk Hlohovec, 26.03.2022
Poradie: 20
Body za poradie:
26.75
Body za súpera:
1.5
Body celkom:
28.25
Michal Potecký 1 : 3 0 0 19. - 20.
Tomáš Vittek 1 : 3 0 0 17. - 20.
Miroslav Murín 3 : 0 1.5 0 17. - 24.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 17. - 32.
Marián Kamenčík 0 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj B FAJN CLUB, 19.03.2022
Poradie: 11
Body za poradie:
17
Body za súpera:
6.75
Body celkom:
23.75
Adam Sorkovský 2 : 1 3.75 0 11. - 12.
Michal Novomeský 0 : 2 0 0 9. - 12.
Matej Tunega 2 : 0 3 0 9. - 16.
Ľubomír Grosiar 1 : 3 0 0 1. - 16.
Veronika Usenko 3 : 0 0 0 1. - 32.
 2.liga, 06.02.2022 Body celkom:
0
Miroslav Staviarsky 1 : 3 0 0
 2.liga, 05.02.2022 Body celkom:
4
Anton Pindiak 3 : 0 0 3
Martin Roják 3 : 0 0 4
 Turnaj B, 29.01.2022
Poradie: 4
Body za poradie:
27
Body za súpera:
4
Body celkom:
31
Tomáš Jutka 0 : 3 0 0 3. - 4.
Patrik Varga 0 : 3 0 0 semifinále
Branislav Strapek 3 : 0 wo. 0 0 štvrťfinále
Filip Králik 3 : 1 4 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Turnaj A, 15.01.2022
Poradie: 20
Body za poradie:
21.25
Body za súpera:
3
Body celkom:
24.25
Jakub Kristl 0 : 3 0 0 19. - 20.
Juraj Praženka 1 : 3 0 0 17. - 20.
Tomáš Vittek 3 : 0 3 0 17. - 24.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 17. - 32.
Michal Vilem 0 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj B IMET Bratislava, 20.11.2021
Poradie: 10
Body za poradie:
14.25
Body za súpera:
1.5
Body celkom:
15.75
Roman Ralbovský 1 : 2 0 0 9. - 10.
Roman Hrušecký 2 : 0 0.75 0 9. - 12.
Viktor Michalík 2 : 0 0.75 0 9. - 16.
Juraj Praženka 0 : 3 0 0 1. - 16.
 IMET Majstrovstvá Slovenska v squashi 2021- zrušen, 05.11.2021
Poradie: 29
Body za poradie:
26.5
Body za súpera:
0
Body celkom:
26.5
Ľubomír Budinský 3 : 0 wo. 0 0 29. - 30.
Norbert Paňko 3 : 0 wo. 0 0 29. - 32.
Martin Pacal 1 : 3 0 0 25. - 32.
Peter Páva 0 : 3 0 0 17. - 32.
Lukáš Tužinčin 0 : 3 0 0 1. - 32.
 2.liga, 31.10.2021 Body celkom:
6
Roman Ralbovský 3 : 1 0 6
Ivo Mochnáč 3 : 0 0 4
 2.liga, 30.10.2021 Body celkom:
4
Tomáš Koctur 3 : 1 0 4
 Turnaj B Pohoda Trnava, 23.10.2021
Poradie: 19
Body za poradie:
10.75
Body za súpera:
2.25
Body celkom:
13
Norbert Paňko 2 : 0 wo. 0 0 19. - 20.
Igor Šťastný 0 : 2 0 0 17. - 20.
Ladislav Frenkel 2 : 1 1.5 0 17. - 24.
Tomáš Bachratý 2 : 1 0.75 0 17. - 32.
Andrej Královič 0 : 3 0 0 1. - 32.
 2.liga, 26.09.2021 Body celkom:
3
Martin Hutta 3 : 0 0 3
Rastislav Repka 2 : 3 0 0
 2.liga, 25.09.2021 Body celkom:
0
Lucia Eckerova 1 : 3 0 0
 Turnaj B, 18.09.2021
Poradie: 7
Body za poradie:
21
Body za súpera:
6
Body celkom:
27
Matúš Maťas 2 : 0 wo. 0 0 7. - 8.
Ladislav Tubler 1 : 2 0 0 5. - 8.
Matej Tunega 1 : 3 0 0 štvrťfinále
Pavel  Hrivnák 3 : 2 6 0 1. - 16.
 Turnaj A Pionierska, 11.09.2021
Poradie: 15
Body za poradie:
12
Body za súpera:
0
Body celkom:
12
Michal Novomeský 3 : 0 wo. 0 0 15. - 16.
Vladimír Raytchev 1 : 3 0 0 13. - 16.
Andrej Královič 0 : 3 0 0 9. - 16.
Adam Sorkovský 0 : 3 0 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Turnaj B, 28.08.2021
Poradie: 7
Body za poradie:
21
Body za súpera:
15.25
Body celkom:
36.25
Tomáš Vittek 2 : 1 2.25 0 7. - 8.
Tadeáš Kapko 0 : 2 0 0 5. - 8.
Peter Jánošík 0 : 3 0 0 štvrťfinále
Filip Králik 3 : 2 4 0 1. - 16.
Ladislav Barkoci 3 : 2 9 0 1. - 32.
 Turnaj A- ŠK Pionierska, 21.08.2021
Poradie: 23
Body za poradie:
9
Body za súpera:
0
Body celkom:
9
Peter Terpak 3 : 0 wo. 0 0 23. - 24.
Tomáš Vittek 0 : 3 0 0 21. - 24.
Peter Jánošík 0 : 3 0 0 17. - 24.
 Bye 3 : 0 0 0 17. - 32.
Štefan Hudák 0 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj B, 17.07.2021
Poradie: 10
Body za poradie:
15.25
Body za súpera:
4
Body celkom:
19.25
Tomáš Vittek 1 : 2 0 0 9. - 10.
Tomáš Trutz 2 : 1 1 0 9. - 12.
Matej Tunega 2 : 1 3 0 9. - 16.
Róbert  Tubler 1 : 3 0 0 1. - 16.
 Turnaj B, 05.06.2021
Poradie: 10
Body za poradie:
17.25
Body za súpera:
8.5
Body celkom:
25.75
Peter Jánošík 0 : 2 0 0 9. - 10.
Matej Tunega 2 : 0 3 0 9. - 12.
Pavel  Hrivnák 2 : 1 1.5 0 9. - 16.
Peter Páva 0 : 3 0 0 1. - 16.
Roman Ralbovský 3 : 2 4 0 1. - 32.
 Turnaj A Západ Virtual Máj, 10.05.2021
Poradie: 37
Body za poradie:
5
Body za súpera:
0
Body celkom:
5
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 37. - 38.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 37. - 40.
Tomáš Vittek 0 : 3 0 0 33. - 40.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 33. - 48.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 33. - 64.
Miloš Veverka 0 : 3 0 0 1. - 64.
 Turnaj A Západ, 19.12.2020
Poradie: 22
Body za poradie:
37
Body za súpera:
5
Body celkom:
42
Ľubomír Budinský 0 : 3 wo. 0 0 21. - 22.
Pavel  Hrivnák 3 : 0 wo. 0 0 21. - 24.
Marek Kubiček 0 : 3 0 0 17. - 24.
Tomáš Trutz 3 : 0 1 0 17. - 32.
Dávid Kubiček 0 : 3 0 0 1. - 32.
Roman Ralbovský 3 : 1 4 0 1. - 64.
 IMET Majstrovstvá Slovenska mužov 2020 by Arimex, 26.11.2020
Poradie: 
Body za poradie:
0
Body za súpera:
0
Body celkom:
Peter Terpak 0 : 3 0 0 1. - 16.
 Virtual CUP 11/2020, 09.11.2020
Poradie: 25
Body za poradie:
0
Body za súpera:
0
Body celkom:
0
Martin Pisoň 3 : 0 0 0 25. - 26.
Jozef Šafár 3 : 1 0 0 25. - 28.
Pavel  Hrivnák 3 : 1 0 0 25. - 32.
Branislav Mišovič 1 : 3 0 0 17. - 32.
Peter Páva 0 : 3 0 0 1. - 32.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 64.
 2.liga, 27.09.2020 Body celkom:
0
Peter Terpak 0 : 3 0 0
 1. Turnaj C v sezóne 2020/2021, 13.09.2020
Poradie: 13
Body za poradie:
5.5
Body za súpera:
0.75
Body celkom:
6.25
Norbert Paňko 2 : 1 0.75 0 13. - 14.
Ferdinand Riška 2 : 1 0 0 13. - 16.
Roman Ralbovský 0 : 2 0 0 9. - 16.
Michal Vilem 0 : 3 0 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Turnaj C Pionierska, 23.08.2020
Poradie: 18
Body za poradie:
4.75
Body za súpera:
0
Body celkom:
4.75
Michal Pavlík 0 : 2 0 0 17. - 18.
Martin Mittner 2 : 0 0 0 17. - 20.
Matej Mošovský 2 : 1 0 0 17. - 24.
 Bye 2 : 0 wo. 0 0 17. - 32.
Sean Vittek 2 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj C, 19.07.2020
Poradie: 8
Body za poradie:
10
Body za súpera:
4
Body celkom:
14
Ľubomír Fabšič 1 : 2 0 0 7. - 8.
Martin Roják 0 : 2 0 0 5. - 8.
Peter Páva 2 : 3 0 0 štvrťfinále
Dušan Richtárik 3 : 2 4 0 1. - 16.
 IMET C-turnaj, 21.06.2020
Poradie: 17
Body za poradie:
1.5
Body za súpera:
0.75
Body celkom:
2.25
Roman Hrušecký 2 : 0 0.75 0 17. - 18.
 Bye 2 : 0 wo. 0 0 17. - 20.
 Bye 2 : 0 wo. 0 0 17. - 24.
 Bye 2 : 0 wo. 0 0 17. - 32.
Michal Pavlík 0 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj B FAJN CLUB Záhorská Bystrica, 15.02.2020
Poradie: 20
Body za poradie:
9.25
Body za súpera:
0.75
Body celkom:
10
Vladimír Raytchev 0 : 2 0 0 19. - 20.
Martin Roják 0 : 2 0 0 17. - 20.
Jozef Šafár 2 : 1 0.75 0 17. - 24.
 Bye 2 : 0 wo. 0 0 17. - 32.
Peter Berežný 0 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj B Pionierska Bratislava, 18.01.2020
Poradie: 23
Body za poradie:
10.5
Body za súpera:
0
Body celkom:
10.5
Tadeáš Kapko 2 : 0 wo. 0 0 23. - 24.
Branislav Strapek 0 : 2 0 0 21. - 24.
Martin Pacal 1 : 2 0 0 17. - 24.
 Bye 2 : 0 wo. 0 0 17. - 32.
Matej Tunega 1 : 3 0 0 1. - 32.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 64.
 Turnaj C Pionierska, 16.11.2019
Poradie: 14
Body za poradie:
2.5
Body za súpera:
0.25
Body celkom:
2.75
Ivan Varga, ml. 1 : 2 0 0 13. - 14.
Tomáš Trutz 2 : 1 0.25 0 13. - 16.
Pavel  Hrivnák 1 : 2 0 0 9. - 16.
Martin Pisoň 0 : 3 0 0 1. - 16.
 C6-1.SSK BA 2019-dohrávka, 23.02.2019
Poradie: 
Body za poradie:
0
Body za súpera:
0
Body celkom:
0
Viliam Podbrežný 1 : 3 0 0
Peter Morávek 0 : 3 0 0
 C6-1.SSK BA 2019, 23.02.2019
Poradie: 
Body za poradie:
5
Body za súpera:
-1.75
Body celkom:
3.25
Matej Tunega 0 : 3 -1.75 0
w.o.  3 : 0 0 5

Partneri Squashtour

Dunlop rakety.sk