Ročník: 2002
Klub: IMET SK BA
Družstvo: IMET A
Registračné číslo: 2334
Datum | Poradie | Body | Liga | Turnaje | ||
---|---|---|---|---|---|---|
01.03.2024 | 104 | (4) | 20 | (0) | ||
01.02.2024 | 108 | (3) | 20 | (0) | ||
01.01.2024 | 111 | (2) | 20 | (0) | ||
01.12.2023 | 113 | (0) | 20 | (0) | ||
01.11.2023 | 113 | (14) | 20 | (16) | ||
01.02.2023 | 127 | (0) | 4 | (0) | ||
01.01.2023 | 127 | (3) | 4 | (0) | ||
01.12.2022 | 130 | (-9) | 4 | (0) | ||
01.11.2022 | 121 | (10) | 4 | (0) | ||
01.10.2022 | 131 | (-48) | 4 | (-24) | ||
01.09.2022 | 83 | (-2) | 28 | (0) | ||
01.06.2022 | 81 | (6) | 28 | (0) | ||
01.05.2022 | 87 | (0) | 28 | (0) |
jan | feb | mar | apr | máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 20.00 | 0.00 | 0.00 |
jan | feb | mar | apr | máj | jún | júl | aug | sep | okt | nov | dec | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024 | 111 | 108 | 104 | 2024 | |||||||||
2023 | 127 | 127 | 113 | 113 | 2023 | ||||||||
2022 | 47 | 59 | 87 | 87 | 81 | 83 | 131 | 121 | 130 | 2022 | |||
2021 | 47 | 46 | 46 | 48 | 50 | 44 | 45 | 44 | 2021 | ||||
2020 | 53 | 53 | 40 | 38 | 40 | 39 | 40 | 39 | 40 | 2020 | |||
2019 | 150 | 42 | 54 | 53 | 53 | 53 | 53 | 2019 |
súper | výsledok | za súpera | body | zápas |
---|---|---|---|---|
1.liga, 08.10.2023 | Body celkom: 10 | |||
Milan Danči | 3 : 1 | 0 | 10 | |
Pavol Bozogáň | 2 : 3 | 0 | 0 | |
1.liga, 07.10.2023 | Body celkom: 10 | |||
Michal Novomeský | 1 : 3 | 0 | 0 | |
Michal Kazáni | 3 : 0 | 0 | 10 | |
1.liga, 24.09.2022 | Body celkom: 0 | |||
Peter Danko | 0 : 3 | 0 | 0 | |
Jaroslav Škoriak | 0 : 3 | 0 | 0 | |
Štefan Hudák | 0 : 3 | 0 | 0 | |
1.liga, 06.02.2022 | Body celkom: 4 | |||
Marián Kamenčík | 1 : 3 | 0 | 0 | |
Dušan Richtárik | 3 : 0 | 0 | 4 | |
1.liga, 30.10.2021 | Body celkom: 0 | |||
Martin Kostolanský | 0 : 3 | 0 | 0 | |
1.liga, 25.09.2021 | Body celkom: 0 | |||
Lukáš Gašparík | 2 : 3 | 0 | 0 | |
Michaela Malinová | 2 : 3 | 0 | 0 | |
Turnaj B, 18.09.2021 Poradie: 8 |
Body za poradie: 20 | Body za súpera: 4 | Body celkom: 24 | |
Lukáš Boček | 0 : 2 wo. | 0 | 0 | 7. - 8. |
Róbert Tubler | 0 : 2 | 0 | 0 | 5. - 8. |
Miloš Liška | 1 : 3 | 0 | 0 | štvrťfinále |
Michal Pavlík | 3 : 0 | 4 | 0 | 1. - 16. |
Turnaj B - Pionierska Bratislava, 01.06.2020 Poradie: 4 |
Body za poradie: 27 | Body za súpera: 27 | Body celkom: 54 | |
Peter Danko | 0 : 3 | 0 | 0 | 3. - 4. |
Andrea Malinová | 0 : 3 | 0 | 0 | semifinále |
Ivan Jančička | 3 : 0 | 15 | 0 | štvrťfinále |
Peter Šurina | 3 : 2 | 6 | 0 | 1. - 16. |
Martin Roják | 3 : 1 | 6 | 0 | 1. - 32. |
Turnaj A - IMET , 08.02.2020 Poradie: 18 |
Body za poradie: 57.25 | Body za súpera: 9 | Body celkom: 66.25 | |
Peter Hrúzik | 1 : 2 | 0 | 0 | 17. - 18. |
Ivan Jančička | 2 : 1 | 3 | 0 | 17. - 20. |
Ján Bánoci | 2 : 1 | 2.25 | 0 | 17. - 24. |
Lukáš Gašparík | 2 : 1 | 3.75 | 0 | 17. - 32. |
Šimon Maťas | 0 : 3 | 0 | 0 | 1. - 32. |
Bye | 3 : 0 wo. | 0 | 0 | 1. - 64. |
1.liga, 26.01.2020 | Body celkom: 0 | |||
Pavol Bozogáň | 1 : 3 | 0 | 0 | |
1.liga, 25.01.2020 | Body celkom: 6 | |||
Marcel Kišš | 3 : 2 | 0 | 6 | |
Daniel Durža | 0 : 3 | 0 | 0 | |
Turnaj B Pionierska Bratislava, 18.01.2020 Poradie: 10 |
Body za poradie: 18.5 | Body za súpera: 12.75 | Body celkom: 31.25 | |
Michaela Malinová | 0 : 2 | 0 | 0 | 9. - 10. |
Tomáš Vittek | 2 : 1 | 0.75 | 0 | 9. - 12. |
Adam Sorkovský | 2 : 1 | 3 | 0 | 9. - 16. |
Peter Hrúzik | 0 : 3 | 0 | 0 | 1. - 16. |
Ladislav Barkoci | 3 : 0 | 9 | 0 | 1. - 32. |
Bye | 3 : 0 wo. | 0 | 0 | 1. - 64. |
Turnaj A FAJN Club Záhorská Bystrica, 11.01.2020 Poradie: 21 |
Body za poradie: 27.75 | Body za súpera: 5.25 | Body celkom: 33 | |
Tomáš Fecák | 2 : 1 | 3 | 0 | 21. - 22. |
Tomáš Jutka | 2 : 1 | 2.25 | 0 | 21. - 24. |
Juraj Tekel | 0 : 2 | 0 | 0 | 17. - 24. |
Bye | 2 : 0 wo. | 0 | 0 | 17. - 32. |
Matej Procházka | 1 : 3 | 0 | 0 | 1. - 32. |
Turnaj A Pohoda Trnava, 21.12.2019 Poradie: 21 |
Body za poradie: 17.25 | Body za súpera: 3.75 | Body celkom: 21 | |
Ladislav Barkoci | 2 : 0 | 2.25 | 0 | 21. - 22. |
Igor Šťastný | 2 : 0 | 1.5 | 0 | 21. - 24. |
Róbert Schmidt | 0 : 2 | 0 | 0 | 17. - 24. |
Bye | 2 : 0 wo. | 0 | 0 | 17. - 32. |
Ella Gálová | 1 : 3 | 0 | 0 | 1. - 32. |
Turnaj B FAJN CLUB Záhorská Bystrica, 07.12.2019 Poradie: 17 |
Body za poradie: 11.5 | Body za súpera: 5.5 | Body celkom: 17 | |
Tomáš Vittek | 2 : 1 | 0.75 | 0 | 17. - 18. |
Ladislav Barkoci | 2 : 0 | 2.25 | 0 | 17. - 20. |
Pavel Hrivnák | 2 : 0 | 1 | 0 | 17. - 24. |
Miloš Veverka | 2 : 1 | 1.5 | 0 | 17. - 32. |
Radovan Debnar | 2 : 3 | 0 | 0 | 1. - 32. |
D-turnaj Imet 2018, 08.12.2018 Poradie: |
Body za poradie: 10 | Body za súpera: 0 | Body celkom: 10 |
2019
Táto sekcia je určená pre registrované hráče a kluby.
Po prihlásení hráča je možné hlásiť sa na turnaje a žiadať o prestupy a hosťovania.Kapitáni družstiev tu zadávajú výsledky ligy. Pre vygenerovanie prístupových údajov, kontaktujte, prosím, váš klub.
Po prihlásení klubu je možné vytvárať registrácie klubu pre aktuálnu sezónu (registrovaní hráči, neregistrovaní hráči, družstva, súpisky), žiadať o organizáciu turnajov, zadávať propozicie turnajov, potvrzovať prestupy a hosťovania hráčov, zadávať výsledky z ligy a turnajov. Pre vygenerovanie prístupových údajov, kontaktujte, prosím, asociáciu.