Profil hráča

Tomáš Vittek

Ročník: 1983
Klub: 1.SK Devín
Družstvo: 1.SK Devin
Registračné číslo: 2332

umiestnenia

Aktuálne umíestnenie v rebríčku mužov: 17.
Najlepšie umíestnenie v rebríčku mužov: 17. (03/2023)

Pohyb na rebríčku

DatumPoradieBodyLigaTurnaje
01.03.2023 17 (0) 453.75 (61.75)
01.02.2023 17 (1) 392 (3.75)
01.01.2023 18 (2) 388.25 (45.25)
01.12.2022 20 (2) 343 (-10.75)
01.11.2022 22 (1) 353.75 (1.5)
01.10.2022 23 (0) 352.25 (-36)
01.09.2022 23 (-2) 388.25 (66.25)
01.06.2022 21 (6) 322 (-95.5)
01.05.2022 27 (-4) 417.5 (-47.25)
01.04.2022 23 (2) 464.75 (113.5)
01.03.2022 25 (3) 351.25 (18)
01.02.2022 28 (2) 333.25 (2)
01.12.2021 30 (0) 331.25 (22)

Vývoj na rebríčku

Body v rebríčku

janfebmaraprmájjúnjúlaugsepoktnovdec
23.0090.7541.5066.2568.000.000.000.0026.0056.2554.00

História v rebríčku

janfebmaraprmájjúnjúlaugsepoktnovdec
20231817172023
20222825232721232322202022
202149443939383130302021
20208080716771645851472020
20191857889808080802019

Zoznam zápasov

súpervýsledokza súperabodyzápas
 CDESK Majstrovstvá Slovenska mužov a žien 2023 by , 16.03.2023
Poradie: 21
Body za poradie:
34.75
Body za súpera:
7.5
Body celkom:
42.25
Tomáš Fecák 3 : 0 3.75 0 21. - 22.
David Labík 3 : 1 1.5 0 21. - 24.
Andrej Královič 0 : 3 0 0 17. - 24.
Peter Jánošík 3 : 1 2.25 0 17. - 32.
Peter Páva 2 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj B Fajn Club Ba, 11.03.2023
Poradie: 3
Body za poradie:
33
Body za súpera:
6.25
Body celkom:
39.25
Peter Jánošík 3 : 1 2.25 0 3. - 4.
Peter Páva 1 : 3 0 0 semifinále
Roman Ralbovský 3 : 2 4 0 štvrťfinále
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 16.
 Turnaj A IMET CUP, 25.02.2023
Poradie: 14
Body za poradie:
53.75
Body za súpera:
12
Body celkom:
65.75
Michal Potecký 0 : 3 0 0 13. - 14.
Martin Beňo 3 : 0 wo. 0 0 13. - 16.
Peter Danko 1 : 3 0 0 9. - 16.
Marek Manik 0 : 3 0 0 1. - 16.
Lukáš Boček 3 : 0 12 0 1. - 32.
 2.liga, 05.02.2023 Body celkom:
6
Martin Roják 3 : 0 0 6
 2.liga, 04.02.2023 Body celkom:
15
Miroslav Staviarsky 0 : 3 0 0
Matej Tunega 3 : 2 0 15
Heňa Lokšová 0 : 3 0 0
Róbert Hodál 3 : 1 0 4
 Turnaj A, 21.01.2023
Poradie: 22
Body za poradie:
5
Body za súpera:
0
Body celkom:
5
Marek Leporis 0 : 3 wo. 0 0 21. - 22.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 21. - 24.
Tomáš Trutz 0 : 3 wo. 0 0 17. - 24.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 17. - 32.
Oliver Stanley 0 : 3 wo. 0 0 1. - 32.
 Turnaj B, 14.01.2023
Poradie: 11
Body za poradie:
17.75
Body za súpera:
5.25
Body celkom:
23
Matej Tunega 2 : 1 3.75 0 11. - 12.
Lukáš Kučiak 1 : 2 0 0 9. - 12.
Filip Králik 2 : 0 1.5 0 9. - 16.
Ladislav Barkoci 2 : 3 0 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Turnaj B- kapustnica Cup:) ŠK Pionierska, 03.12.2022
Poradie: 4
Body za poradie:
27
Body za súpera:
27
Body celkom:
54
Peter Kmety 2 : 3 0 0 3. - 4.
Dominik Janda 0 : 3 0 0 semifinále
Martin Pacal 3 : 1 12 0 štvrťfinále
Ladislav Barkoci 3 : 1 9 0 1. - 16.
Pavel  Hrivnák 3 : 2 6 0 1. - 32.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 64.
 Turnaj A - IMET Bratislava, 19.11.2022
Poradie: 15
Body za poradie:
24.25
Body za súpera:
12
Body celkom:
36.25
Marek Manik 3 : 0 wo. 0 0 15. - 16.
Štefan Hudák 0 : 3 0 0 13. - 16.
Matej Procházka 0 : 3 0 0 9. - 16.
Ivan Tomko 0 : 3 0 0 1. - 16.
Lukáš Boček 3 : 0 12 0 1. - 32.
 2.liga, 05.11.2022 Body celkom:
6
Jaroslav Ferenc 3 : 0 0 6
David Labík 3 : 0 0 6
Matúš Krett 3 : 1 0 4
Matej Tunega 2 : 3 0 0
Tomáš Trutz 3 : 0 0 4
 Turnaj B, 08.10.2022
Poradie: 8
Body za poradie:
20
Body za súpera:
6
Body celkom:
26
Peter Kmety 1 : 2 0 0 7. - 8.
Michal Pavlík 1 : 2 0 0 5. - 8.
Andrej Královič 0 : 3 0 0 štvrťfinále
Filip Králik 3 : 1 6 0 1. - 16.
 2.liga, 24.09.2022 Body celkom:
4
David Labík 3 : 1 0 4
Miroslav Staviarsky 2 : 3 0 0
Miroslav Klčo 3 : 0 0 4
Marián Škombár 3 : 0 0 3
 Turnaj A, 10.09.2022
Poradie: 21
Body za poradie:
14
Body za súpera:
3
Body celkom:
17
Roman Hrušecký 3 : 0 0.75 0 21. - 22.
Michal Vilem 3 : 1 2.25 0 21. - 24.
Andrej Královič 1 : 3 0 0 17. - 24.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 17. - 32.
Martin Pacal 2 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj A - ŠK Pionierska, 28.05.2022
Poradie: 11
Body za poradie:
62
Body za súpera:
6
Body celkom:
68
Ivan Tomko 3 : 0 wo. 0 0 11. - 12.
Adam Sorkovský 0 : 3 0 0 9. - 12.
Matej Tunega 3 : 0 3 0 9. - 16.
Martin Beňo 0 : 3 0 0 1. - 16.
  3 : 1 3 0 1. - 32.
 Turnaj B Fajn Club Záhorská Bystrica, 09.04.2022
Poradie: 3
Body za poradie:
33
Body za súpera:
17.25
Body celkom:
50.25
Lukáš Boček 3 : 1 2.25 0 3. - 4.
Marek Sýkora 1 : 3 0 0 semifinále
Martin Pacal 3 : 2 9 0 štvrťfinále
Filip Králik 3 : 0 6 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Majstrovstvá Slovenska mužov a žien 2022 BORY MALL, 07.04.2022
Poradie: 31
Body za poradie:
15.5
Body za súpera:
0
Body celkom:
15.5
Marek Kubiček 3 : 0 wo. 0 0 31. - 32.
Matej Tunega 2 : 3 0 0 29. - 32.
Ivan Jančička 2 : 3 0 0 25. - 32.
Lukáš Boček 1 : 3 0 0 17. - 32.
Matej Hrnčiřík 0 : 3 0 0 1. - 32.
 2.liga, 03.04.2022 Body celkom:
0
Baldi Gregor 2 : 3 0 0
 2.liga, 02.04.2022 Body celkom:
12
Michal Matuška 3 : 0 0 4
Matej Tunega 3 : 0 0 12
 Turnaj A - Rakety.sk Hlohovec, 26.03.2022
Poradie: 18
Body za poradie:
34
Body za súpera:
7.5
Body celkom:
41.5
Tomáš Jutka 1 : 3 0 0 17. - 18.
Lukáš Boček 3 : 1 2.25 0 17. - 20.
Matej Tunega 3 : 0 3 0 17. - 24.
Ľubomír Budinský 3 : 0 2.25 0 17. - 32.
Peter Danko 2 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj B FAJN CLUB, 19.03.2022
Poradie: 15
Body za poradie:
13
Body za súpera:
0
Body celkom:
13
Matej Tunega 2 : 0 wo. 0 0 15. - 16.
Peter Skladaný 1 : 2 0 0 13. - 16.
Adam Sorkovský 0 : 2 0 0 9. - 16.
Vladimír Raytchev 0 : 3 0 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Turnaj B POHODA Trnava, 12.02.2022
Poradie: 6
Body za poradie:
23
Body za súpera:
3
Body celkom:
26
Tomáš Jutka 0 : 2 0 0 5. - 6.
Matej Tunega 2 : 0 3 0 5. - 8.
Ľubomír Grosiar 0 : 3 0 0 štvrťfinále
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 16.
 2.liga, 06.02.2022 Body celkom:
3
Tibor Alexík 3 : 0 0 3
 2.liga, 05.02.2022 Body celkom:
0
Peter Berežný 0 : 3 0 0
Richard Višňovský 1 : 3 0 0
 Turnaj B, 29.01.2022
Poradie: 11
Body za poradie:
15.25
Body za súpera:
4
Body celkom:
19.25
Róbert  Tubler 2 : 0 3 0 11. - 12.
Ivan Jančička 0 : 2 0 0 9. - 12.
Filip Králik 2 : 0 1 0 9. - 16.
Branislav Strapek 2 : 3 0 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Turnaj A, 15.01.2022
Poradie: 24
Body za poradie:
5
Body za súpera:
0
Body celkom:
5
John Derek Maschke 0 : 3 wo. 0 0 23. - 24.
Jozef Šafár 0 : 3 wo. 0 0 21. - 24.
Lukáš Boček 0 : 3 0 0 17. - 24.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 17. - 32.
Michal Potecký 0 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj B IMET Bratislava, 20.11.2021
Poradie: 4
Body za poradie:
27
Body za súpera:
6
Body celkom:
33
Tomáš Fecák 1 : 3 0 0 3. - 4.
Marek Sýkora 0 : 3 0 0 semifinále
Jozef Šafár 3 : 0 6 0 štvrťfinále
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 16.
 IMET Majstrovstvá Slovenska v squashi 2021- zrušen, 05.11.2021
Poradie: 22
Body za poradie:
64
Body za súpera:
3
Body celkom:
67
Adam Sorkovský 1 : 3 0 0 21. - 22.
Jakub Budinsky 3 : 0 wo. 0 0 21. - 24.
Matej Procházka 0 : 3 0 0 17. - 24.
Matej Tunega 3 : 2 3 0 17. - 32.
Peter Šiška 0 : 3 0 0 1. - 32.
 2.liga, 31.10.2021 Body celkom:
12
Matej Tunega 3 : 2 0 12
Baldi Gregor 1 : 3 0 0
 2.liga, 30.10.2021 Body celkom:
4
David Labík 3 : 0 0 4
 Turnaj B Pohoda Trnava, 23.10.2021
Poradie: 25
Body za poradie:
5.5
Body za súpera:
3
Body celkom:
8.5
Tomáš Bachratý 2 : 1 0.75 0 25. - 26.
Miloš Veverka 2 : 1 2.25 0 25. - 28.
 Bye 2 : 0 wo. 0 0 25. - 32.
Tomáš Jutka 0 : 2 0 0 17. - 32.
Jakub Kristl 0 : 3 0 0 1. - 32.
 2.liga, 26.09.2021 Body celkom:
4
Veronika Kučerova 3 : 1 0 4
Branislav Mišovič 3 : 2 0 4
 2.liga, 25.09.2021 Body celkom:
4
Martin Roják 3 : 0 0 4
 Turnaj B, 18.09.2021
Poradie: 3
Body za poradie:
33
Body za súpera:
19
Body celkom:
52
Matej Tunega 3 : 1 3 0 3. - 4.
Miloš Liška 0 : 3 0 0 semifinále
Róbert  Tubler 3 : 2 12 0 štvrťfinále
Max Gál 3 : 0 4 0 1. - 16.
 Turnaj B, 28.08.2021
Poradie: 8
Body za poradie:
20
Body za súpera:
6
Body celkom:
26
Lukáš Boček 1 : 2 0 0 7. - 8.
Vlado Vanko 0 : 2 0 0 5. - 8.
Michal Novomeský 2 : 3 0 0 štvrťfinále
Ladislav Tubler 3 : 2 6 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Turnaj A- ŠK Pionierska, 21.08.2021
Poradie: 22
Body za poradie:
13.25
Body za súpera:
1.5
Body celkom:
14.75
Juraj Praženka 1 : 3 0 0 21. - 22.
Lukáš Boček 3 : 0 1.5 0 21. - 24.
Jakub Budinsky 0 : 3 0 0 17. - 24.
 Bye 3 : 0 0 0 17. - 32.
Peter Páva 0 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj A, 24.07.2021
Poradie: 20
Body za poradie:
5
Body za súpera:
0
Body celkom:
5
Peter Jánošík 0 : 3 0 0 19. - 20.
Miloš Liška 0 : 3 0 0 17. - 20.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 17. - 24.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 17. - 32.
Štefan Hudák 0 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj B, 17.07.2021
Poradie: 9
Body za poradie:
17.5
Body za súpera:
2.5
Body celkom:
20
Lukáš Boček 2 : 1 1.5 0 9. - 10.
Norbert Paňko 2 : 1 1 0 9. - 12.
 Bye 2 : 0 wo. 0 0 9. - 16.
Roman Ralbovský 2 : 3 0 0 1. - 16.
 Turnaj A IMET Jún, 19.06.2021
Poradie: 19
Body za poradie:
25.25
Body za súpera:
5.25
Body celkom:
30.5
Róbert  Tubler 3 : 1 2.25 0 19. - 20.
Peter Danko 0 : 3 0 0 17. - 20.
Matej Tunega 3 : 1 3 0 17. - 24.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 17. - 32.
Ivan Tomko 0 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj B, 05.06.2021
Poradie: 7
Body za poradie:
21
Body za súpera:
7.5
Body celkom:
28.5
Martin Pisoň 2 : 0 1.5 0 7. - 8.
Jakub Budinsky 0 : 2 0 0 5. - 8.
Ivan Tomko 0 : 3 0 0 štvrťfinále
Jozef Šafár 3 : 0 6 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Turnaj A Západ Virtual Máj, 10.05.2021
Poradie: 33
Body za poradie:
13.25
Body za súpera:
7.5
Body celkom:
20.75
Matej Tunega 3 : 2 3 0 33. - 34.
Ladislav Barkoci 3 : 1 3 0 33. - 36.
Lukáš Boček 3 : 0 1.5 0 33. - 40.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 33. - 48.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 33. - 64.
Ľubomír Grosiar 0 : 3 0 0 1. - 64.
 Turnaj A Západ, 19.12.2020
Poradie: 37
Body za poradie:
8.75
Body za súpera:
0
Body celkom:
8.75
Vladimír Raytchev 3 : 0 wo. 0 0 37. - 38.
 Bye 2 : 0 wo. 0 0 37. - 40.
Adrián  Ivančuk 1 : 3 0 0 33. - 40.
 Bye 2 : 0 wo. 0 0 33. - 48.
 Bye 2 : 0 wo. 0 0 33. - 64.
Ladislav Barkoci 1 : 3 0 0 1. - 64.
 IMET Majstrovstvá Slovenska mužov 2020 by Arimex, 26.11.2020
Poradie: 
Body za poradie:
0
Body za súpera:
4
Body celkom:
Michal Potecký 0 : 3 0 0 štvrťfinále
Tomáš Trutz 3 : 0 4 0 1. - 16.
 Virtual CUP 11/2020, 09.11.2020
Poradie: 32
Body za poradie:
0
Body za súpera:
0
Body celkom:
0
Pavel  Hrivnák 0 : 3 wo. 0 0 31. - 32.
Ivan Varga, ml. 0 : 3 wo. 0 0 29. - 32.
Ladislav Frenkel 0 : 3 wo. 0 0 25. - 32.
Michal Pavlík 0 : 3 wo. 0 0 17. - 32.
Linda Hrúziková 0 : 3 wo. 0 0 1. - 32.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 64.
 Turnaj B Pohoda Trnava, 01.11.2020
Poradie: 4
Body za poradie:
27
Body za súpera:
18
Body celkom:
45
Dušan Lorinčík 1 : 3 0 0 3. - 4.
Róbert Schmidt 0 : 3 0 0 semifinále
Róbert  Tubler 3 : 1 9 0 štvrťfinále
Matej Tunega 3 : 2 9 0 1. - 16.
Roman Tibenský 3 : 0 0 0 1. - 32.
 2.liga, 27.09.2020 Body celkom:
0
Jaroslav Kaščák 1 : 3 0 0
Peter Páva 0 : 3 0 0
 2.liga, 26.09.2020 Body celkom:
6
Richard Višňovský 3 : 0 0 4
Martin Roják 3 : 2 0 6
 1. Turnaj C v sezóne 2020/2021, 13.09.2020
Poradie: 10
Body za poradie:
8.25
Body za súpera:
1.5
Body celkom:
9.75
Martin Pisoň 1 : 2 0 0 9. - 10.
Filip Králik 2 : 1 0.75 0 9. - 12.
Norbert Paňko 2 : 0 0.75 0 9. - 16.
Daniel Prazenka 1 : 3 0 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Turnaj C Pionierska, 23.08.2020
Poradie: 11
Body za poradie:
8.5
Body za súpera:
1.5
Body celkom:
10
Adrián  Ivančuk 2 : 1 1.5 0 11. - 12.
Filip Králik 1 : 2 0 0 9. - 12.
Miroslav Klčo 2 : 1 0 0 9. - 16.
Peter Terpak 0 : 3 0 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 B turnaj - IMET, 15.08.2020
Poradie: 16
Body za poradie:
8.75
Body za súpera:
1
Body celkom:
9.75
Vladimír Raytchev 1 : 2 0 0 15. - 16.
Ladislav Tubler 0 : 2 0 0 13. - 16.
Martin Pisoň 1 : 2 0 0 9. - 16.
Peter Jánošík 0 : 3 0 0 1. - 16.
Filip Králik 3 : 1 1 0 1. - 32.
 Turnaj C, 19.07.2020
Poradie: 4
Body za poradie:
15
Body za súpera:
6
Body celkom:
21
Ladislav Tubler 0 : 3 0 0 3. - 4.
Peter Páva 0 : 3 0 0 semifinále
Martin Roják 3 : 0 6 0 štvrťfinále
Norbert Paňko 3 : 0 0 0 1. - 16.
 IMET B - turnaj, 11.07.2020
Poradie: 16
Body za poradie:
8.75
Body za súpera:
3
Body celkom:
11.75
Sean Vittek 1 : 2 0 0 15. - 16.
Miloš Veverka 1 : 2 0 0 13. - 16.
Peter Jánošík 0 : 2 0 0 9. - 16.
Ella Gálová 0 : 3 0 0 1. - 16.
Michal Pavlík 3 : 1 3 0 1. - 32.
 IMET C-turnaj, 21.06.2020
Poradie: 3
Body za poradie:
12
Body za súpera:
8.5
Body celkom:
20.5
Ľubomír Fabšič 3 : 1 1.5 0 3. - 4.
Peter Berežný 1 : 3 0 0 semifinále
Ján Kviečinský 3 : 0 4 0 štvrťfinále
Jozef Šafár 3 : 0 3 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Turnaj B - Pionierska Bratislava, 01.06.2020
Poradie: 27
Body za poradie:
4.5
Body za súpera:
1
Body celkom:
5.5
Pavel  Hrivnák 2 : 0 1 0 27. - 28.
Martin Roják 1 : 2 0 0 25. - 28.
 Bye 2 : 0 wo. 0 0 25. - 32.
Veronika Kučerova 1 : 2 0 0 17. - 32.
Peter Jánošík 1 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj B FAJN CLUB Záhorská Bystrica, 15.02.2020
Poradie: 21
Body za poradie:
8.25
Body za súpera:
1
Body celkom:
9.25
Roland Dargaj 2 : 1 1 0 21. - 22.
Ladislav Barkoci 2 : 0 wo. 0 0 21. - 24.
Vladimír Raytchev 0 : 2 0 0 17. - 24.
 Bye 2 : 0 wo. 0 0 17. - 32.
Lucia Eckerova 2 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj C, 09.02.2020
Poradie: 8
Body za poradie:
7
Body za súpera:
4
Body celkom:
11
Roland Dargaj 1 : 2 0 0 7. - 8.
Martin Roják 0 : 2 0 0 5. - 8.
Ľubomír Fabšič 0 : 3 0 0 štvrťfinále
Adrián  Ivančuk 3 : 1 4 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Turnaj B Pionierska Bratislava, 18.01.2020
Poradie: 12
Body za poradie:
17.25
Body za súpera:
0
Body celkom:
17.25
Ľubomír Budinský 0 : 2 0 0 11. - 12.
Matúš Maťas 1 : 2 0 0 9. - 12.
Kevin Hatiar 2 : 0 wo. 0 0 9. - 16.
Matej Tunega 0 : 3 0 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 64.
 Turnaj B FAJN CLUB Záhorská Bystrica, 07.12.2019
Poradie: 18
Body za poradie:
10.5
Body za súpera:
3.25
Body celkom:
13.75
Matúš Maťas 1 : 2 0 0 17. - 18.
Juraj Praženka 2 : 1 2.25 0 17. - 20.
Adrián  Ivančuk 2 : 1 1 0 17. - 24.
 Bye 2 : 0 wo. 0 0 17. - 32.
Michaela Malinová 0 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj C Pionierska, 16.11.2019
Poradie: 11
Body za poradie:
4.75
Body za súpera:
1
Body celkom:
5.75
Pavel  Hrivnák 2 : 0 1 0 11. - 12.
Ladislav Tubler 1 : 2 0 0 9. - 12.
Michal Pavlík 2 : 0 wo. 0 0 9. - 16.
Michal Novomeský 0 : 3 0 0 1. - 16.
 D-turnaj Imet 2018, 08.12.2018
Poradie: 
Body za poradie:
4
Body za súpera:
0
Body celkom:
4

Partneri Squashtour

Dunlop Tenex Slovenská squashová asociácia CDesk Giana IMET TEC IMET AKE Oliver rakety.sk Mabonex Inmedia CP REAL Centila Tipos NU-U SIMPLE9