Profil hráča

Tomáš Vittek

Ročník: 1983
Klub: 1.SK Devín
Družstvo:
Registračné číslo: 2332

umiestnenia

Aktuálne umíestnenie v rebríčku mužov: 12.
Najlepšie umíestnenie v rebríčku mužov: 11. (04/2024)

Pohyb na rebríčku

DatumPoradieBodyLigaTurnaje
01.09.2024 12 (0) 640.25 (0)
01.06.2024 12 (1) 640.25 (-2.75)
01.05.2024 13 (-2) 643 (13.25)
01.04.2024 11 (0) 629.75 (4)
01.03.2024 11 (1) 625.75 (4)
01.02.2024 12 (1) 621.75 (37)
01.01.2024 13 (0) 584.75 (18)
01.12.2023 13 (1) 566.75 (18.25)
01.11.2023 14 (1) 548.5 (76.75)
01.10.2023 15 (-1) 471.75 (3.75)
01.09.2023 14 (0) 468 (0)
01.06.2023 14 (0) 468 (-1.75)
01.05.2023 14 (1) 469.75 (-19.5)

Vývoj na rebríčku

Body v rebríčku

janfebmaraprmájjúnjúlaugsepoktnovdec
60.0094.7581.0060.0063.500.000.000.00102.7574.5072.00

História v rebríčku

janfebmaraprmájjúnjúlaugsepoktnovdec
2024131211111312122024
2023181717151414141514132023
20222825232721232322202022
202149443939383130302021
20208080716771645851472020
20191857889808080802019

Zoznam zápasov

súpervýsledokza súperabodyzápas
 Záverečný turnaj Sezóny, 25.05.2024
Poradie: 14
Body za poradie:
53.75
Body za súpera:
9.75
Body celkom:
63.5
Dominik Janda 1 : 3 0 0 13. - 14.
Peter Amzler 3 : 1 3.75 0 13. - 16.
Miloš Liška 0 : 3 0 0 9. - 16.
Ivan Tomko 0 : 3 0 0 1. - 16.
Tadeáš Kapko 3 : 1 6 0 1. - 32.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 64.
 Rozlúčka s Fajnom - A turnaj, 27.04.2024
Poradie: 10
Body za poradie:
37
Body za súpera:
7
Body celkom:
44
Pavol Bozogáň 1 : 3 0 0 9. - 10.
Slavomír Ševčík 3 : 0 0 0 9. - 12.
Matúš Maťas 3 : 1 1 0 9. - 16.
Andrej Královič 0 : 3 0 0 1. - 16.
Emanuel Tesař 3 : 0 6 0 1. - 32.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 64.
 2.liga, 13.04.2024 Body celkom:
12
Anton Pindiak 3 : 0 0 4
Matej Tunega 3 : 0 0 12
 Majstrovstvá Slovenska mužov a žien 2024, 15.03.2024
Poradie: 20
Body za poradie:
75
Body za súpera:
6
Body celkom:
81
Peter Amzler 2 : 3 0 0 19. - 20.
Ján Bánoci 1 : 3 0 0 17. - 20.
David Labík 3 : 1 2.25 0 17. - 24.
Matej Tunega 3 : 0 3.75 0 17. - 32.
Peter Páva 2 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj A, 24.02.2024
Poradie: 15
Body za poradie:
51
Body za súpera:
15.75
Body celkom:
66.75
Matej Tunega 3 : 0 3.75 0 15. - 16.
Miloš Liška 0 : 3 0 0 13. - 16.
Tomáš Jutka 0 : 3 0 0 9. - 16.
Ľubomír Solčanský 0 : 3 0 0 1. - 16.
Ladislav Barkoci 3 : 0 12 0 1. - 32.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 64.
 2.liga, 04.02.2024 Body celkom:
9
Marián Hrnčiar 3 : 2 0 9
 2.liga, 03.02.2024 Body celkom:
15
Richard Višňovský 0 : 3 0 0
Norbert Paňko 3 : 2 0 15
Branislav Lukáč 3 : 0 0 4
 Turnaj A - Memoriál Mirka Cellera, 13.01.2024
Poradie: 15
Body za poradie:
51
Body za súpera:
9
Body celkom:
60
Peter Danko 3 : 0 wo. 0 0 15. - 16.
Martin Beňo 0 : 3 0 0 13. - 16.
Ľubomír Solčanský 0 : 3 0 0 9. - 16.
Matej Hrnčiřík 0 : 3 0 0 1. - 16.
Peter Skladaný 3 : 0 9 0 1. - 32.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 64.
 Turnaj A, 09.12.2023
Poradie: 11
Body za poradie:
60.75
Body za súpera:
11.25
Body celkom:
72
Peter Jánošík 3 : 1 2.25 0 11. - 12.
Andrej Královič 0 : 3 0 0 9. - 12.
Tomáš Fecák 3 : 1 3 0 9. - 16.
Matej Hrnčiřík 0 : 3 0 0 1. - 16.
Peter Skladaný 3 : 2 6 0 1. - 32.
 2.liga, 26.11.2023 Body celkom:
6
Heňa Lokšová 2 : 3 0 0
Miroslav Staviarsky 3 : 0 0 6
 2.liga, 25.11.2023 Body celkom:
9
Richard Višňovský 2 : 3 0 0
Dominik Janda 0 : 3 0 0
David Labík 3 : 2 0 9
 Turnaj A, 18.11.2023
Poradie: 13
Body za poradie:
48.25
Body za súpera:
11.25
Body celkom:
59.5
Peter Kmety 3 : 0 3 0 13. - 14.
Róbert  Tubler 3 : 1 2.25 0 13. - 16.
Ľubomír Solčanský 0 : 3 0 0 9. - 16.
Matej Hrnčiřík 0 : 3 0 0 1. - 16.
Pavel  Hrivnák 3 : 0 6 0 1. - 32.
 Turnaj A, 21.10.2023
Poradie: 10
Body za poradie:
64.5
Body za súpera:
14.25
Body celkom:
78.75
Peter Danko 1 : 3 0 0 9. - 10.
Peter Kmety 3 : 0 3 0 9. - 12.
Michal Pavlík 3 : 0 2.25 0 9. - 16.
Lukáš Tužinčin 0 : 3 0 0 1. - 16.
Marián Hrnčiar 3 : 2 9 0 1. - 32.
 2.liga, 08.10.2023 Body celkom:
9
Marián Hrnčiar 3 : 0 0 9
Martin Roják 3 : 1 0 9
 2.liga, 07.10.2023 Body celkom:
6
Edo Vaňo 3 : 1 0 6
Miroslav Staviarsky 2 : 3 0 0
 Prvý A turnaj v sezóne!, 23.09.2023
Poradie: 25
Body za poradie:
28.75
Body za súpera:
3
Body celkom:
31.75
Peter Lacko 3 : 0 1.5 0 25. - 26.
Róbert  Tubler 3 : 0 wo. 0 0 25. - 28.
Marián Hrnčiar 3 : 0 1.5 0 25. - 32.
Tomáš Jutka 0 : 3 0 0 17. - 32.
Dominik Janda 0 : 3 0 0 1. - 32.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 64.
 Turnaj A, 20.05.2023
Poradie: 12
Body za poradie:
59.25
Body za súpera:
7
Body celkom:
66.25
Oliver Stanley 0 : 3 0 0 11. - 12.
Tomáš Fecák 0 : 3 0 0 9. - 12.
Dominik Janda 3 : 1 3 0 9. - 16.
Štefan Hudák 1 : 3 0 0 1. - 16.
Juraj Celler 3 : 0 4 0 1. - 32.
 Turnaj A IMET CUP, 29.04.2023
Poradie: 7
Body za poradie:
43
Body za súpera:
3.75
Body celkom:
46.75
Matej Tunega 3 : 1 3.75 0 7. - 8.
Štefan Hudák 0 : 3 0 0 5. - 8.
Tomáš Tóth 0 : 3 0 0 štvrťfinále
Ján Kviečinský 3 : 0 0 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 CDESK Majstrovstvá Slovenska mužov a žien 2023 by , 16.03.2023
Poradie: 21
Body za poradie:
69.5
Body za súpera:
7.5
Body celkom:
77
Tomáš Fecák 3 : 0 3.75 0 21. - 22.
David Labík 3 : 1 1.5 0 21. - 24.
Andrej Královič 0 : 3 0 0 17. - 24.
Peter Jánošík 3 : 1 2.25 0 17. - 32.
Peter Páva 2 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj B Fajn Club Ba, 11.03.2023
Poradie: 3
Body za poradie:
33
Body za súpera:
6.25
Body celkom:
39.25
Peter Jánošík 3 : 1 2.25 0 3. - 4.
Peter Páva 1 : 3 0 0 semifinále
Roman Ralbovský 3 : 2 4 0 štvrťfinále
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 16.
 Turnaj A IMET CUP, 25.02.2023
Poradie: 14
Body za poradie:
53.75
Body za súpera:
12
Body celkom:
65.75
Michal Potecký 0 : 3 0 0 13. - 14.
Martin Beňo 3 : 0 wo. 0 0 13. - 16.
Peter Danko 1 : 3 0 0 9. - 16.
Marek Manik 0 : 3 0 0 1. - 16.
Lukáš Boček 3 : 0 12 0 1. - 32.
 2.liga, 05.02.2023 Body celkom:
6
Martin Roják 3 : 0 0 6
 2.liga, 04.02.2023 Body celkom:
15
Róbert Hodál 3 : 1 0 4
Miroslav Staviarsky 0 : 3 0 0
Matej Tunega 3 : 2 0 15
Heňa Lokšová 0 : 3 0 0
 Turnaj A, 21.01.2023
Poradie: 22
Body za poradie:
5
Body za súpera:
0
Body celkom:
5
Marek Leporis 0 : 3 wo. 0 0 21. - 22.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 21. - 24.
Tomáš Trutz 0 : 3 wo. 0 0 17. - 24.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 17. - 32.
Oliver Stanley 0 : 3 wo. 0 0 1. - 32.
 Turnaj B, 14.01.2023
Poradie: 11
Body za poradie:
17.75
Body za súpera:
5.25
Body celkom:
23
Matej Tunega 2 : 1 3.75 0 11. - 12.
Lukáš Kučiak 1 : 2 0 0 9. - 12.
Filip Králik 2 : 0 1.5 0 9. - 16.
Ladislav Barkoci 2 : 3 0 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Turnaj B- kapustnica Cup:) ŠK Pionierska, 03.12.2022
Poradie: 4
Body za poradie:
27
Body za súpera:
27
Body celkom:
54
Peter Kmety 2 : 3 0 0 3. - 4.
Dominik Janda 0 : 3 0 0 semifinále
Martin Pacal 3 : 1 12 0 štvrťfinále
Ladislav Barkoci 3 : 1 9 0 1. - 16.
Pavel  Hrivnák 3 : 2 6 0 1. - 32.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 64.
 Turnaj A - IMET Bratislava, 19.11.2022
Poradie: 15
Body za poradie:
24.25
Body za súpera:
12
Body celkom:
36.25
Marek Manik 3 : 0 wo. 0 0 15. - 16.
Štefan Hudák 0 : 3 0 0 13. - 16.
Matej Procházka 0 : 3 0 0 9. - 16.
Ivan Tomko 0 : 3 0 0 1. - 16.
Lukáš Boček 3 : 0 12 0 1. - 32.
 2.liga, 05.11.2022 Body celkom:
6
Tomáš Trutz 3 : 0 0 4
Jaroslav Ferenc 3 : 0 0 6
David Labík 3 : 0 0 6
Matúš Krett 3 : 1 0 4
Matej Tunega 2 : 3 0 0
 Turnaj B, 08.10.2022
Poradie: 8
Body za poradie:
20
Body za súpera:
6
Body celkom:
26
Peter Kmety 1 : 2 0 0 7. - 8.
Michal Pavlík 1 : 2 0 0 5. - 8.
Andrej Královič 0 : 3 0 0 štvrťfinále
Filip Králik 3 : 1 6 0 1. - 16.
 2.liga, 24.09.2022 Body celkom:
4
Marián Škombár 3 : 0 0 3
David Labík 3 : 1 0 4
Miroslav Staviarsky 2 : 3 0 0
Miroslav Klčo 3 : 0 0 4
 Turnaj A, 10.09.2022
Poradie: 21
Body za poradie:
14
Body za súpera:
3
Body celkom:
17
Roman Hrušecký 3 : 0 0.75 0 21. - 22.
Michal Vilem 3 : 1 2.25 0 21. - 24.
Andrej Královič 1 : 3 0 0 17. - 24.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 17. - 32.
Martin Pacal 2 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj A - ŠK Pionierska, 28.05.2022
Poradie: 11
Body za poradie:
62
Body za súpera:
6
Body celkom:
68
Ivan Tomko 3 : 0 wo. 0 0 11. - 12.
Adam Sorkovský 0 : 3 0 0 9. - 12.
Matej Tunega 3 : 0 3 0 9. - 16.
Martin Beňo 0 : 3 0 0 1. - 16.
  3 : 1 3 0 1. - 32.
 Turnaj B Fajn Club Záhorská Bystrica, 09.04.2022
Poradie: 3
Body za poradie:
33
Body za súpera:
17.25
Body celkom:
50.25
Lukáš Boček 3 : 1 2.25 0 3. - 4.
Marek Sýkora 1 : 3 0 0 semifinále
Martin Pacal 3 : 2 9 0 štvrťfinále
Filip Králik 3 : 0 6 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Majstrovstvá Slovenska mužov a žien 2022 BORY MALL, 07.04.2022
Poradie: 31
Body za poradie:
15.5
Body za súpera:
0
Body celkom:
15.5
Marek Kubiček 3 : 0 wo. 0 0 31. - 32.
Matej Tunega 2 : 3 0 0 29. - 32.
Ivan Jančička 2 : 3 0 0 25. - 32.
Lukáš Boček 1 : 3 0 0 17. - 32.
Matej Hrnčiřík 0 : 3 0 0 1. - 32.
 2.liga, 03.04.2022 Body celkom:
0
Baldi Gregor 2 : 3 0 0
 2.liga, 02.04.2022 Body celkom:
12
Michal Matuška 3 : 0 0 4
Matej Tunega 3 : 0 0 12
 Turnaj A - Rakety.sk Hlohovec, 26.03.2022
Poradie: 18
Body za poradie:
34
Body za súpera:
7.5
Body celkom:
41.5
Tomáš Jutka 1 : 3 0 0 17. - 18.
Lukáš Boček 3 : 1 2.25 0 17. - 20.
Matej Tunega 3 : 0 3 0 17. - 24.
Ľubomír Budinský 3 : 0 2.25 0 17. - 32.
Peter Danko 2 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj B FAJN CLUB, 19.03.2022
Poradie: 15
Body za poradie:
13
Body za súpera:
0
Body celkom:
13
Matej Tunega 2 : 0 wo. 0 0 15. - 16.
Peter Skladaný 1 : 2 0 0 13. - 16.
Adam Sorkovský 0 : 2 0 0 9. - 16.
Vladimír Raytchev 0 : 3 0 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Turnaj B POHODA Trnava, 12.02.2022
Poradie: 6
Body za poradie:
23
Body za súpera:
3
Body celkom:
26
Tomáš Jutka 0 : 2 0 0 5. - 6.
Matej Tunega 2 : 0 3 0 5. - 8.
Ľubomír Grosiar 0 : 3 0 0 štvrťfinále
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 16.
 2.liga, 06.02.2022 Body celkom:
3
Tibor Alexík 3 : 0 0 3
 2.liga, 05.02.2022 Body celkom:
0
Richard Višňovský 1 : 3 0 0
Peter Berežný 0 : 3 0 0
 Turnaj B, 29.01.2022
Poradie: 11
Body za poradie:
15.25
Body za súpera:
4
Body celkom:
19.25
Róbert  Tubler 2 : 0 3 0 11. - 12.
Ivan Jančička 0 : 2 0 0 9. - 12.
Filip Králik 2 : 0 1 0 9. - 16.
Branislav Strapek 2 : 3 0 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Turnaj A, 15.01.2022
Poradie: 24
Body za poradie:
5
Body za súpera:
0
Body celkom:
5
John Derek Maschke 0 : 3 wo. 0 0 23. - 24.
Jozef Šafár 0 : 3 wo. 0 0 21. - 24.
Lukáš Boček 0 : 3 0 0 17. - 24.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 17. - 32.
Michal Potecký 0 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj B IMET Bratislava, 20.11.2021
Poradie: 4
Body za poradie:
27
Body za súpera:
6
Body celkom:
33
Tomáš Fecák 1 : 3 0 0 3. - 4.
Marek Sýkora 0 : 3 0 0 semifinále
Jozef Šafár 3 : 0 6 0 štvrťfinále
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 16.
 IMET Majstrovstvá Slovenska v squashi 2021- zrušen, 05.11.2021
Poradie: 22
Body za poradie:
64
Body za súpera:
3
Body celkom:
67
Adam Sorkovský 1 : 3 0 0 21. - 22.
Jakub Budinsky 3 : 0 wo. 0 0 21. - 24.
Matej Procházka 0 : 3 0 0 17. - 24.
Matej Tunega 3 : 2 3 0 17. - 32.
Peter Šiška 0 : 3 0 0 1. - 32.
 2.liga, 31.10.2021 Body celkom:
12
Matej Tunega 3 : 2 0 12
Baldi Gregor 1 : 3 0 0
 2.liga, 30.10.2021 Body celkom:
4
David Labík 3 : 0 0 4
 Turnaj B Pohoda Trnava, 23.10.2021
Poradie: 25
Body za poradie:
5.5
Body za súpera:
3
Body celkom:
8.5
Tomáš Bachratý 2 : 1 0.75 0 25. - 26.
Miloš Veverka 2 : 1 2.25 0 25. - 28.
 Bye 2 : 0 wo. 0 0 25. - 32.
Tomáš Jutka 0 : 2 0 0 17. - 32.
Jakub Kristl 0 : 3 0 0 1. - 32.
 2.liga, 26.09.2021 Body celkom:
4
Veronika Kučerova 3 : 1 0 4
Branislav Mišovič 3 : 2 0 4
 2.liga, 25.09.2021 Body celkom:
4
Martin Roják 3 : 0 0 4
 Turnaj B, 18.09.2021
Poradie: 3
Body za poradie:
33
Body za súpera:
19
Body celkom:
52
Matej Tunega 3 : 1 3 0 3. - 4.
Miloš Liška 0 : 3 0 0 semifinále
Róbert  Tubler 3 : 2 12 0 štvrťfinále
Max Gál 3 : 0 4 0 1. - 16.
 Turnaj B, 28.08.2021
Poradie: 8
Body za poradie:
20
Body za súpera:
6
Body celkom:
26
Lukáš Boček 1 : 2 0 0 7. - 8.
Vlado Vanko 0 : 2 0 0 5. - 8.
Michal Novomeský 2 : 3 0 0 štvrťfinále
Ladislav Tubler 3 : 2 6 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 1. - 32.
 Turnaj A- ŠK Pionierska, 21.08.2021
Poradie: 22
Body za poradie:
13.25
Body za súpera:
1.5
Body celkom:
14.75
Juraj Praženka 1 : 3 0 0 21. - 22.
Lukáš Boček 3 : 0 1.5 0 21. - 24.
Jakub Budinsky 0 : 3 0 0 17. - 24.
 Bye 3 : 0 0 0 17. - 32.
Peter Páva 0 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj A, 24.07.2021
Poradie: 20
Body za poradie:
5
Body za súpera:
0
Body celkom:
5
Peter Jánošík 0 : 3 0 0 19. - 20.
Miloš Liška 0 : 3 0 0 17. - 20.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 17. - 24.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 17. - 32.
Štefan Hudák 0 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj B, 17.07.2021
Poradie: 9
Body za poradie:
17.5
Body za súpera:
2.5
Body celkom:
20
Lukáš Boček 2 : 1 1.5 0 9. - 10.
Norbert Paňko 2 : 1 1 0 9. - 12.
 Bye 2 : 0 wo. 0 0 9. - 16.
Roman Ralbovský 2 : 3 0 0 1. - 16.
 Turnaj A IMET Jún, 19.06.2021
Poradie: 19
Body za poradie:
25.25
Body za súpera:
5.25
Body celkom:
30.5
Róbert  Tubler 3 : 1 2.25 0 19. - 20.
Peter Danko 0 : 3 0 0 17. - 20.
Matej Tunega 3 : 1 3 0 17. - 24.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 17. - 32.
Ivan Tomko 0 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj B, 05.06.2021
Poradie: 7
Body za poradie:
21
Body za súpera:
7.5
Body celkom:
28.5
Martin Pisoň 2 : 0 1.5 0 7. - 8.
Jakub Budinsky 0 : 2 0 0 5. - 8.
Ivan Tomko 0 : 3 0 0 štvrťfinále
Jozef Šafár 3 : 0 6 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Turnaj A Západ Virtual Máj, 10.05.2021
Poradie: 33
Body za poradie:
13.25
Body za súpera:
7.5
Body celkom:
20.75
Matej Tunega 3 : 2 3 0 33. - 34.
Ladislav Barkoci 3 : 1 3 0 33. - 36.
Lukáš Boček 3 : 0 1.5 0 33. - 40.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 33. - 48.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 33. - 64.
Ľubomír Grosiar 0 : 3 0 0 1. - 64.
 Turnaj A Západ, 19.12.2020
Poradie: 37
Body za poradie:
8.75
Body za súpera:
0
Body celkom:
8.75
Vladimír Raytchev 3 : 0 wo. 0 0 37. - 38.
 Bye 2 : 0 wo. 0 0 37. - 40.
Adrián  Ivančuk 1 : 3 0 0 33. - 40.
 Bye 2 : 0 wo. 0 0 33. - 48.
 Bye 2 : 0 wo. 0 0 33. - 64.
Ladislav Barkoci 1 : 3 0 0 1. - 64.
 IMET Majstrovstvá Slovenska mužov 2020 by Arimex, 26.11.2020
Poradie: 
Body za poradie:
0
Body za súpera:
4
Body celkom:
Michal Potecký 0 : 3 0 0 štvrťfinále
Tomáš Trutz 3 : 0 4 0 1. - 16.
 Virtual CUP 11/2020, 09.11.2020
Poradie: 32
Body za poradie:
0
Body za súpera:
0
Body celkom:
0
Pavel  Hrivnák 0 : 3 wo. 0 0 31. - 32.
Ivan Varga, ml. 0 : 3 wo. 0 0 29. - 32.
Ladislav Frenkel 0 : 3 wo. 0 0 25. - 32.
Michal Pavlík 0 : 3 wo. 0 0 17. - 32.
Linda Hrúziková 0 : 3 wo. 0 0 1. - 32.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 64.
 Turnaj B Pohoda Trnava, 01.11.2020
Poradie: 4
Body za poradie:
27
Body za súpera:
18
Body celkom:
45
Dušan Lorinčík 1 : 3 0 0 3. - 4.
Róbert Schmidt 0 : 3 0 0 semifinále
Róbert  Tubler 3 : 1 9 0 štvrťfinále
Matej Tunega 3 : 2 9 0 1. - 16.
Roman Tibenský 3 : 0 0 0 1. - 32.
 2.liga, 27.09.2020 Body celkom:
0
Jaroslav Kaščák 1 : 3 0 0
Peter Páva 0 : 3 0 0
 2.liga, 26.09.2020 Body celkom:
6
Martin Roják 3 : 2 0 6
Richard Višňovský 3 : 0 0 4
 1. Turnaj C v sezóne 2020/2021, 13.09.2020
Poradie: 10
Body za poradie:
8.25
Body za súpera:
1.5
Body celkom:
9.75
Martin Pisoň 1 : 2 0 0 9. - 10.
Filip Králik 2 : 1 0.75 0 9. - 12.
Norbert Paňko 2 : 0 0.75 0 9. - 16.
Daniel Praženka 1 : 3 0 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Turnaj C Pionierska, 23.08.2020
Poradie: 11
Body za poradie:
8.5
Body za súpera:
1.5
Body celkom:
10
Adrián  Ivančuk 2 : 1 1.5 0 11. - 12.
Filip Králik 1 : 2 0 0 9. - 12.
Miroslav Klčo 2 : 1 0 0 9. - 16.
Peter Terpak 0 : 3 0 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 B turnaj - IMET, 15.08.2020
Poradie: 16
Body za poradie:
8.75
Body za súpera:
1
Body celkom:
9.75
Vladimír Raytchev 1 : 2 0 0 15. - 16.
Ladislav Tubler 0 : 2 0 0 13. - 16.
Martin Pisoň 1 : 2 0 0 9. - 16.
Peter Jánošík 0 : 3 0 0 1. - 16.
Filip Králik 3 : 1 1 0 1. - 32.
 Turnaj C, 19.07.2020
Poradie: 4
Body za poradie:
15
Body za súpera:
6
Body celkom:
21
Ladislav Tubler 0 : 3 0 0 3. - 4.
Peter Páva 0 : 3 0 0 semifinále
Martin Roják 3 : 0 6 0 štvrťfinále
Norbert Paňko 3 : 0 0 0 1. - 16.
 IMET B - turnaj, 11.07.2020
Poradie: 16
Body za poradie:
8.75
Body za súpera:
3
Body celkom:
11.75
Sean Vittek 1 : 2 0 0 15. - 16.
Miloš Veverka 1 : 2 0 0 13. - 16.
Peter Jánošík 0 : 2 0 0 9. - 16.
Ella Gálová 0 : 3 0 0 1. - 16.
Michal Pavlík 3 : 1 3 0 1. - 32.
 IMET C-turnaj, 21.06.2020
Poradie: 3
Body za poradie:
12
Body za súpera:
8.5
Body celkom:
20.5
Ľubomír Fabšič 3 : 1 1.5 0 3. - 4.
Peter Berežný 1 : 3 0 0 semifinále
Ján Kviečinský 3 : 0 4 0 štvrťfinále
Jozef Šafár 3 : 0 3 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Turnaj B - Pionierska Bratislava, 01.06.2020
Poradie: 27
Body za poradie:
4.5
Body za súpera:
1
Body celkom:
5.5
Pavel  Hrivnák 2 : 0 1 0 27. - 28.
Martin Roják 1 : 2 0 0 25. - 28.
 Bye 2 : 0 wo. 0 0 25. - 32.
Veronika Kučerova 1 : 2 0 0 17. - 32.
Peter Jánošík 1 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj B FAJN CLUB Záhorská Bystrica, 15.02.2020
Poradie: 21
Body za poradie:
8.25
Body za súpera:
1
Body celkom:
9.25
Roland Dargaj 2 : 1 1 0 21. - 22.
Ladislav Barkoci 2 : 0 wo. 0 0 21. - 24.
Vladimír Raytchev 0 : 2 0 0 17. - 24.
 Bye 2 : 0 wo. 0 0 17. - 32.
Lucia Eckerova 2 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj C, 09.02.2020
Poradie: 8
Body za poradie:
7
Body za súpera:
4
Body celkom:
11
Roland Dargaj 1 : 2 0 0 7. - 8.
Martin Roják 0 : 2 0 0 5. - 8.
Ľubomír Fabšič 0 : 3 0 0 štvrťfinále
Adrián  Ivančuk 3 : 1 4 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Turnaj B Pionierska Bratislava, 18.01.2020
Poradie: 12
Body za poradie:
17.25
Body za súpera:
0
Body celkom:
17.25
Ľubomír Budinský 0 : 2 0 0 11. - 12.
Matúš Maťas 1 : 2 0 0 9. - 12.
Kevin Hatiar 2 : 0 wo. 0 0 9. - 16.
Matej Tunega 0 : 3 0 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 64.
 Turnaj B FAJN CLUB Záhorská Bystrica, 07.12.2019
Poradie: 18
Body za poradie:
10.5
Body za súpera:
3.25
Body celkom:
13.75
Matúš Maťas 1 : 2 0 0 17. - 18.
Juraj Praženka 2 : 1 2.25 0 17. - 20.
Adrián  Ivančuk 2 : 1 1 0 17. - 24.
 Bye 2 : 0 wo. 0 0 17. - 32.
Michaela Malinová 0 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj C Pionierska, 16.11.2019
Poradie: 11
Body za poradie:
4.75
Body za súpera:
1
Body celkom:
5.75
Pavel  Hrivnák 2 : 0 1 0 11. - 12.
Ladislav Tubler 1 : 2 0 0 9. - 12.
Michal Pavlík 2 : 0 wo. 0 0 9. - 16.
Michal Novomeský 0 : 3 0 0 1. - 16.
 D-turnaj Imet 2018, 08.12.2018
Poradie: 
Body za poradie:
4
Body za súpera:
0
Body celkom:
4

Partneri Squashtour

Dunlop rakety.sk agemsoft