Profil hráča

Peter Páva

Ročník: 1992
Klub: No Stroke
Družstvo: No Stroke A
Registračné číslo: 2281

umiestnenia

Aktuálne umíestnenie v rebríčku mužov: 16.
Najlepšie umíestnenie v rebríčku mužov: 15. (09/2021)

Pohyb na rebríčku

DatumPoradieBodyLigaTurnaje
01.10.2021 16 (-1) 530.25 (-19.75)
01.09.2021 15 (1) 550 (64)
01.08.2021 16 (2) 486 (48)
01.07.2021 18 (-1) 438 (42)
01.06.2021 17 (1) 396 (31.75)
01.01.2021 18 (3) 364.25 (40.75)
01.12.2020 21 (10) 323.5 (75.5)
01.10.2020 31 (5) 248 (40.75)
01.09.2020 36 (4) 207.25 (28.25)
01.08.2020 40 (12) 179 (50)
01.07.2020 52 (-5) 129 (0)
01.04.2020 47 (5) 129 (0)
01.03.2020 52 (5) 129 (22.75)

Vývoj na rebríčku

Body v rebríčku

janfebmaraprmájjúnjúlaugsepoktnovdec
31.5022.750.0050.0060.0042.0048.0064.004.75102.5065.75

História v rebríčku

janfebmaraprmájjúnjúlaugsepoktnovdec
20211817181615162021
20205757524752403631212020
2019764849575757572019
20185049434543434354592018
201715567582017

Zoznam zápasov

súpervýsledokza súperabodyzápas
 Turnaj A, 09.10.2021
Poradie: 12
Body za poradie:
50
Body za súpera:
0
Body celkom:
50
Kristyna Vykouřilová 1 : 3 0 11. - 12.
Michal Potecký 0 : 3 0 9. - 12.
Andrej Královič 3 : 1 4 9. - 16.
Lukáš Tužinčin 0 : 3 0 1. - 16.
Matej Tunega 3 : 0 12 1. - 32.
 1.liga, 26.09.2021 Body celkom:
0
Ivan Tomko 0 : 3 0 0
 1.liga, 25.09.2021 Body celkom:
6
Ján Bánoci 3 : 1 0 6
Martin Beňo 2 : 3 0 0
 Turnaj A Pionierska, 11.09.2021
Poradie: 10
Body za poradie:
32
Body za súpera:
1
Body celkom:
33
Michal Potecký 1 : 3 0 0 9. - 10.
Andrej Královič 3 : 0 0 0 9. - 12.
Vladimír Raytchev 3 : 1 1 0 9. - 16.
Marek Manik 0 : 3 0 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Turnaj A- ŠK Pionierska, 21.08.2021
Poradie: 13
Body za poradie:
49.75
Body za súpera:
14.25
Body celkom:
64
Matej Tunega 3 : 0 3 0 13. - 14.
Kristyna Vykouřilová 3 : 0 2.25 0 13. - 16.
Dávid Kubiček 1 : 3 0 0 9. - 16.
Peter Šiška 2 : 3 0 0 1. - 16.
Tomáš Vittek 3 : 0 9 0 1. - 32.
 Turnaj A, 24.07.2021
Poradie: 15
Body za poradie:
32
Body za súpera:
0
Body celkom:
32
Marek Kubiček 3 : 0 wo. 0 0 15. - 16.
Štefan Hudák 0 : 3 0 0 13. - 16.
Michal Potecký 0 : 3 0 0 9. - 16.
Martin Beňo 1 : 3 0 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Turnaj B, 17.07.2021
Poradie: 2
Body za poradie:
40
Body za súpera:
8
Body celkom:
48
Jakub Budinsky 0 : 3 0 0 finále
Ladislav Tubler 3 : 0 4 0 semifinále
Roman Ralbovský 3 : 0 4 0 štvrťfinále
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 16.
 Turnaj B, 05.06.2021
Poradie: 4
Body za poradie:
27
Body za súpera:
15
Body celkom:
42
Šimon Maťas 2 : 3 0 0 3. - 4.
Klára Kohlerová 1 : 3 0 0 semifinále
Michal Potecký 3 : 0 9 0 štvrťfinále
Lukáš Boček 3 : 0 6 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Turnaj A Západ Virtual Máj, 10.05.2021
Poradie: 15
Body za poradie:
51
Body za súpera:
9
Body celkom:
60
Klára Kohlerová 3 : 0 wo. 0 0 15. - 16.
Ivan Jančička 2 : 3 0 0 13. - 16.
Lukáš Tužinčin 1 : 3 0 0 9. - 16.
Martin Beňo 2 : 3 0 0 1. - 16.
Martin Pacal 3 : 2 9 0 1. - 32.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 64.
 Turnaj A Západ, 19.12.2020
Poradie: 13
Body za poradie:
56.5
Body za súpera:
9.25
Body celkom:
65.75
Matej Tunega 3 : 0 2.25 0 13. - 14.
Peter Jánošík 3 : 0 3 0 13. - 16.
Štefan Hudák 0 : 3 0 0 9. - 16.
Tomáš Tóth 0 : 3 0 0 1. - 16.
Jozef Šafár 3 : 0 4 0 1. - 32.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 64.
 Majstrovstvá Slovenska mužov a žien 2020, 26.11.2020
Poradie: 11
Body za poradie:
79.5
Body za súpera:
23
Body celkom:
102.5
Michal Novomeský 3 : 0 wo. 0 0 11. - 12.
Ľubomír Solčanský 0 : 3 0 0 9. - 12.
Marek Sýkora 3 : 2 3 0 9. - 16.
Lukáš Tužinčin 0 : 3 0 0 1. - 16.
Štefan Hudák 3 : 2 20 0 1. - 32.
 Virtual CUP 11/2020, 09.11.2020
Poradie: 8
Body za poradie:
0
Body za súpera:
0
Body celkom:
0
Ivan Jančička 1 : 3 0 0 7. - 8.
Marek Kubiček 0 : 3 0 0 5. - 8.
Dávid Kubiček 0 : 3 0 0 štvrťfinále
Peter Danko 3 : 2 0 0 1. - 16.
Lukáš Boček 3 : 0 0 0 1. - 32.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 64.
 2.liga, 27.09.2020 Body celkom:
6
Tomáš Vittek 3 : 0 0 6
Rastislav Repka 3 : 0 0 4
 2.liga, 26.09.2020 Body celkom:
9
Tomáš Koctur 3 : 0 0 3
Miloš Veverka 3 : 1 0 9
 Turnaj B Fajn Club Záhorská Bystrica, 19.09.2020
Poradie: 10
Body za poradie:
4
Body za súpera:
0.75
Body celkom:
4.75
Peter Bálint 0 : 2 0 0 9. - 10.
Norbert Paňko 2 : 1 0.75 0 9. - 12.
 Bye 2 : 0 wo. 0 0 9. - 16.
Peter Terpak 0 : 3 0 0 1. - 16.
 Turnaj A na Pionierskej , 12.09.2020
Poradie: 18
Body za poradie:
29.5
Body za súpera:
7.25
Body celkom:
36.75
Tadeáš Kapko 1 : 2 0 0 17. - 18.
Matej Tunega 2 : 0 2.25 0 17. - 20.
Ivan Jančička 2 : 1 5 0 17. - 24.
 Bye 2 : 0 wo. 0 0 17. - 32.
Juraj Tekel 0 : 3 0 0 1. - 32.
 Turnaj A Pionierska, 22.08.2020
Poradie: 19
Body za poradie:
25.25
Body za súpera:
3
Body celkom:
28.25
Jakub Budinsky 2 : 0 wo. 0 0 19. - 20.
Štefan Hudák 0 : 2 0 0 17. - 20.
Klára Kohlerová 2 : 1 3 0 17. - 24.
 Bye 2 : 0 wo. 0 0 17. - 32.
Martin Beňo 1 : 3 0 0 1. - 32.
 B turnaj - IMET, 15.08.2020
Poradie: 9
Body za poradie:
18.5
Body za súpera:
2.75
Body celkom:
21.25
Viliam Turský 2 : 0 0.75 0 9. - 10.
Martin Pisoň 2 : 0 1 0 9. - 12.
Ladislav Tubler 2 : 0 1 0 9. - 16.
Michal Polák 1 : 3 0 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 Turnaj C, 19.07.2020
Poradie: 1
Body za poradie:
30
Body za súpera:
20
Body celkom:
50
Róbert  Tubler 3 : 0 6 0 finále
Tomáš Vittek 3 : 0 6 0 semifinále
Lukáš Boček 3 : 2 4 0 štvrťfinále
Jozef Šafár 3 : 0 4 0 1. - 16.
 IMET B - turnaj, 11.07.2020
Poradie: 11
Body za poradie:
15.75
Body za súpera:
4.5
Body celkom:
20.25
Matej Tunega 2 : 0 2.25 0 11. - 12.
Peter Jánošík 0 : 2 0 0 9. - 12.
Miloš Veverka 2 : 1 2.25 0 9. - 16.
Ivan Tomko 0 : 3 0 0 1. - 16.
Norbert Paňko 3 : 1 0 0 1. - 32.
 Turnaj B FAJN CLUB Záhorská Bystrica, 15.02.2020
Poradie: 12
Body za poradie:
16.5
Body za súpera:
6.25
Body celkom:
22.75
Lucia Eckerova 0 : 2 0 0 11. - 12.
Peter Berežný 0 : 2 0 0 9. - 12.
Peter Šurina 2 : 0 2.25 0 9. - 16.
Branislav Mišovič 1 : 3 0 0 1. - 16.
Roland Dargaj 3 : 0 4 0 1. - 32.
 Turnaj C, 09.02.2020
Poradie: 4
Body za poradie:
10
Body za súpera:
4
Body celkom:
14
Ľubomír Fabšič 1 : 3 0 0 3. - 4.
Michaela Malinová 0 : 3 0 0 semifinále
Pablo Carrera 3 : 0 1 0 štvrťfinále
Jozef Šafár 3 : 0 3 0 1. - 16.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 32.
 2.liga, 26.01.2020 Body celkom:
4
Michal Urban 3 : 0 0 4
 2.liga, 25.01.2020 Body celkom:
6
Tomáš Kucharik 3 : 0 0 3
Viliam Podbrežný 3 : 1 0 6
Martin Roják 3 : 2 0 6
 Turnaj B Pionierska Bratislava, 18.01.2020
Poradie: 22
Body za poradie:
11
Body za súpera:
1.5
Body celkom:
12.5
Branislav Strapek 0 : 2 0 0 21. - 22.
Tadeáš Kapko 2 : 0 wo. 0 0 21. - 24.
Ivan Jančička 0 : 2 0 0 17. - 24.
Veronika Kučerova 2 : 0 1.5 0 17. - 32.
Ľubomír Budinský 1 : 3 0 0 1. - 32.
 Bye 3 : 0 wo. 0 0 1. - 64.
 Turnaj B FAJN CLUB Záhorská Bystrica, 07.12.2019
Poradie: 13
Body za poradie:
15.25
Body za súpera:
9.75
Body celkom:
25
Kamil Bočkay 2 : 0 0.75 0 13. - 14.
 Bye 2 : 0 wo. 0 0 13. - 16.
Branislav Strapek 1 : 2 0 0 9. - 16.
Ivan Jančička 1 : 3 0 0 1. - 16.
Róbert  Tubler 3 : 2 9 0 1. - 32.
 Turnaj C Pionierska, 16.11.2019
Poradie: 3
Body za poradie:
12
Body za súpera:
5
Body celkom:
17
Martin Pisoň 3 : 0 1 0 3. - 4.
Michal Novomeský 1 : 3 0 0 semifinále
Ján Kviečinský 3 : 0 4 0 štvrťfinále
Ladislav Tubler 3 : 0 0 0 1. - 16.
 2.liga, 03.11.2019 Body celkom:
0
Kamil Schvarcz 2 : 3 0 0
 2.liga, 02.11.2019 Body celkom:
7
Tomáš Kucharik 3 : 0 0 7
Vladimír Ďurej 3 : 0 0 3
 Turnaj B Pionierska, 19.10.2019
Poradie: 31
Body za poradie:
3.75
Body za súpera:
1
Body celkom:
4.75
Pavel  Hrivnák 2 : 0 1 0 31. - 32.
Martin Pisoň 0 : 2 0 0 29. - 32.
Martin Hutta 0 : 2 0 0 25. - 32.
Vladimír Raytchev 1 : 2 0 0 17. - 32.
Peter Kviečinský 0 : 3 0 0 1. - 32.
 1.liga, 28.09.2019 Body celkom:
0
Michal Polák 2 : 3 0 0
Marek Kubiček 0 : 3 0 0
 Turnaj A Pionierska, 21.09.2019
Poradie: 28
Body za poradie:
15.75
Body za súpera:
2.25
Body celkom:
18
Ladislav Barkoci 0 : 2 wo. 0 0 27. - 28.
Tomáš Jutka 0 : 2 wo. 0 0 25. - 28.
Matej Tunega 2 : 1 2.25 0 25. - 32.
Ivan Jančička 0 : 2 0 0 17. - 32.
Martin Beňo 0 : 3 0 0 1. - 32.
 23.MS2019-muži kval., 16.03.2019
Poradie: 
Body za poradie:
10
Body za súpera:
6
Body celkom:
16
Peter Šurina 1 : 3 0 0
Tadeáš Kapko 3 : 0 6 10
 B7-1SSK BA 2019-dohrávka, 09.03.2019
Poradie: 
Body za poradie:
0
Body za súpera:
0
Body celkom:
0
Peter Jánošík 0 : 3 0 0
 B7-1SSK BA 2019, 09.03.2019
Poradie: 
Body za poradie:
14
Body za súpera:
3.25
Body celkom:
17.25
Ľubomír Grosiar 1 : 3 0.25 0
Martin Pisoň 3 : 1 3 14
 C7-1.SSK 2019-dohrávka, 02.03.2019
Poradie: 
Body za poradie:
0
Body za súpera:
0
Body celkom:
0
Filip Králik 3 : 2 0 0
Michal Vilem 1 : 3 0 0
 C7-1.SSK 2019, 02.03.2019
Poradie: 
Body za poradie:
10
Body za súpera:
8
Body celkom:
18
Heňa Lokšová 1 : 3 2 0
Kevin Hatiar 3 : 2 6 10
 A8-fajn BA 2018-dohravka, 27.04.2018
Poradie: 
Body za poradie:
0
Body za súpera:
0
Body celkom:
0
Ľubomír Budinský 1 : 3 0 0
Lucia Eckerova 1 : 3 0 0
 A8-FAJN BA 2018, 27.04.2018
Poradie: 
Body za poradie:
0
Body za súpera:
40
Body celkom:
40
Štefan Hudák 0 : 3 40 0
 B8-Pohoda Trnava 2018-dohrávka, 14.04.2018
Poradie: 
Body za poradie:
0
Body za súpera:
0
Body celkom:
0
Ella Gálová 2 : 3 0 0
 B8-Pohoda Trnava 2018, 14.04.2018
Poradie: 
Body za poradie:
10
Body za súpera:
5
Body celkom:
15
Radovan Debnar 2 : 3 1 0
Adam Sorkovský 3 : 0 4 10
 B6-Trnava 2018-dohrávka, 24.02.2018
Poradie: 
Body za poradie:
0
Body za súpera:
0
Body celkom:
0
Igor Šťastný 2 : 3 0 0
Klára Kohlerová 2 : 3 0 0
 B6-Trnava 2018, 24.02.2018
Poradie: 
Body za poradie:
10
Body za súpera:
0
Body celkom:
10
Ľubomír Grosiar 0 : 3 0 0
Lukáš Lisinovič 3 : 0 0 10
 2.liga 2017/2018 3.kolo, 03.02.2018 Body celkom:
16
Lucia Eckerova 1 : 3 0 0
Filip Benčo 3 : 0 4 0
Michal Paulíček 3 : 2 12 0
 B5-Dolný Kubín 2018-dohrávka, 27.01.2018
Poradie: 
Body za poradie:
0
Body za súpera:
0
Body celkom:
0
Juraj Balko 3 : 1 0 0
Ján Bánoci 0 : 3 0 0
 B5-Dolný Kubín 2018, 27.01.2018
Poradie: 
Body za poradie:
10
Body za súpera:
2
Body celkom:
12
Matej Procházka 0 : 3 2 0
Štefan Záň 3 : 0 0 10
 B4-1.SSK 2017-dohrávka, 09.12.2017
Poradie: 
Body za poradie:
0
Body za súpera:
0
Body celkom:
0
Marek Sýkora 0 : 3 0 0
 B4-1.SSK 2017, 09.12.2017
Poradie: 
Body za poradie:
14
Body za súpera:
5.5
Body celkom:
19.5
Martin Pacal 1 : 3 1.5 0
Igor Šťastný 3 : 1 4 14
 2.liga 2017/2018 2.kolo, 02.12.2017 Body celkom:
16
Dezider Meško 3 : 0 3 0
Martin Pacal 1 : 3 0 0
David Hálek 3 : 0 9 0
Filip Benčo 3 : 0 4 0
 B3-Imet BA 2017-dohrávka, 25.11.2017
Poradie: 
Body za poradie:
0
Body za súpera:
0
Body celkom:
0
Dušan Richtárik 3 : 0 0 0
Andrej Královič 3 : 1 0 0
 B3-Imet BA 2017, 25.11.2017
Poradie: 
Body za poradie:
0
Body za súpera:
13.75
Body celkom:
13.75
Igor Šťastný 1 : 3 13.75 0
 A2-Piešťany 2017-dohrávka, 28.10.2017
Poradie: 
Body za poradie:
0
Body za súpera:
0
Body celkom:
0
Vlado Vanko 1 : 3 0 0
 A2-Piešťany 2017, 28.10.2017
Poradie: 
Body za poradie:
0
Body za súpera:
47
Body celkom:
47
Filip Šipoš 0 : 3 47 0
 C2-No Stroke cup 2017, 14.10.2017
Poradie: 
Body za poradie:
20
Body za súpera:
13
Body celkom:
33
Ľubomír Budinský 3 : 2 3 20
Martin Hutta 3 : 0 4 15
Ladislav Barkoci 3 : 0 6 10
Tomáš Trutz 3 : 0 0 7
 2.liga 2017/2018 1.kolo, 30.09.2017 Body celkom:
7
Ronald Filo 3 : 1 6 0
Ivo Mochnáč 3 : 2 1 0
 Test decimal, 01.01.1990
Poradie: 
Body za poradie:
0
Body za súpera:
0
Body celkom:
Lukáš Gašparík 0 : 3 0 0 1. - 32.

Partneri Squashtour

Dunlop Tenex Slovenská squashová asociácia CDesk Giana IMET TEC IMET AKE Oliver rakety.sk Mabonex Inmedia CP REAL O2 Kavomaty